Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Biuro Karier
Doradzamy ZAWODOWO! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz   
czwartek, 27 maja 2021 05:27

Drodzy Maturzyści!

Wychodząc naprzeciw Waszym pytaniom zgłaszanym telefonicznie, mailowo i poprzez FB Uczelni, związanymi z wyborem kierunku studiów, specjalności lub zawodu, zapraszamy serdecznie na rozmowy indywidualne bezpośrednio z pracownikami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

Spotkania odbędą się osobiście z zachowaniem reżimu sanitarnego lub w formie on-line.

W wybranych przez Was terminach zapraszają na spotkanie:

dr Iwona Surowiec - doktor nauk prawnych
Biuro Karier "ŻAK" PWSZ w Chełmie
oraz
Katarzyna Józefacka - licencjonowany doradca zawodowy
Działu promocji PWSZ w Chełmie

Kontakt:
Budynek Rektoratu pok. 207 lub 204
ul. Pocztowa 54 22-100 Chełm
tel. 82 562-06-15

Zapraszamy serdecznie!

Zmieniony: czwartek, 27 maja 2021 05:29
 
Zapraszamy do udziału w badaniu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz   
poniedziałek, 17 maja 2021 14:01

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu zaprasza do udziału w badaniu dotyczącym samopoczucia i zdrowia studentów polskich w czasie pandemii i zdalnego realizowania studiów.

Ocena samopoczucia i zdrowia będzie dokonana za pomocą kwestionariusza oceniającego ogólny stan zdrowia, objawy depresyjne i lękowe, używanie środków psychoaktywnych.

Badanie jest w pełni anonimowe i dobrowolne, można przerwać je w dowolnym momencie i w dowolnym momencie do niego powrócić. Wypełnienie kwestionariusza potrwa ok. 15 minut.

Link do kwestionariusza

Link będzie aktywny do 31 maja br. włącznie.

Uzyskane dane mogą bezpośrednio pomóc w tworzeniu całościowych programów wsparcia polskich studentów w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego oraz po aktualnej pandemii.


Kontakt

Dr hab. Tomasz Adamowski, prof.UM, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dr n.med. Magdalena Gawrych, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
mgr Beata Andrzejewska, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zmieniony: poniedziałek, 17 maja 2021 14:06
 
Internacjonalizacja szkolnictwa wyższego w czasach pandemii - konferencja już za 8 dni! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz   
wtorek, 20 kwietnia 2021 20:39

Zapraszamy serdecznie na konferencję "Studenci zagraniczni w Polsce 2021", która odbędzie się 26-27 kwietnia online. Czeka na Państwa 11 sesji panelowych, 38 mówców (w tym 9 rektorów), dwa raporty specjalne nt. umiędzynarodowienia i dwie gale. Wśród mówców prof. Włodzimierz Bernacki, sekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Edukacji i prof. Arkadiusz Mężyk, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

Będziemy rozmawiać o tym, jak rozwijać internacjonalizację podczas, ale także po pandemii. Będziemy sięgać do globalnych doświadczeń, aby wypracować odpowiedzi użyteczne tu i teraz. Widać już wyłaniające się kontury post-covidowego kształtu internacjonalizacji: pogłębione partnerstwa naukowe, ale ze staranniej dobraną grupą partnerów; mniej podróżowania i bardziej regionalny ich zasięg, ale zarazem globalna dostępność wykładów…

Digitalizacja i e-learning zostały oczywistym must-have dla uczelni. Ale pojawiło się pytanie, jak zapewnić jakość kształcenia na odległość? Na ile doświadczenia mobilności wirtualnej i przejścia na e-marketing będą do przeniesienia na okres po pandemii?

Konferencja organizowana jest wspólnie - w ramach programu "Study in Poland" - przez KRASP, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Fundację Edukacyjną "Perspektywy". Aby umożliwić wszystkim zainteresowanym udział w obradach, zrezygnowaliśmy w tym roku z opłat konferencyjnych.

Tradycyjnie, po zakończeniu pierwszego dnia obrad, odbędzie się po raz jedenasty Gala Konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2021. A po raz czwarty wręczone zostaną Nagrody Środowiskowe "Gwiazdy Umiędzynarodowienia". Uhonorują one osoby, które wniosły wybitny wkład w umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego.

Rejestracja na konferencję i szczegółowy program:

http://www.studyinpoland.pl/konferencja2021/

 
XVII Kongres Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz   
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 17:27

 

Zapraszamy studentów oraz pracowników do udziału XVII Kongresie Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych. Konferencja odbędzie się 13 kwietnia (wtorek) w godzinach 10.00 – 14.15.

Link do transmisji: https://alebank.pl/KFNM2021-transmisja-online. Szczegółowy program znajdziecie Państwo na stronie: www.aleBank.pl/KFNM. Jeżeli będziecie Państwo mieli pytania do prelegentów zapraszamy do ich zadawania za pośrednictwem strony: https://alebank.pl/pytania

 

Zmieniony: poniedziałek, 12 kwietnia 2021 17:34
 
KONGRES EDUKACJI FINANSOWEJ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI PDF Drukuj Email

 

ZAPRASZAMY

NA

KONGRES EDUKACJI FINANSOWEJ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

KTÓRY BĘDZIE TRANSMITOWANY PODCZAS OGÓLNOPOLSKIEGO SPOTKANIA KOORDYNATORÓW I WYKŁADOWCÓW PROGRAMU NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE BIZNESEM

ON-LINE

W dniu 25 marca 2021 r. o godz. 9:00 rozpocznie się coroczne Ogólnopolskie Spotkanie Koordynatorów i Wykładowców Programu NZB, w ramach którego transmitowany będzie Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości.

Kongres to najważniejsze miejsce międzyśrodowiskowej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania współpracy w ramach działań edukacyjnych w zakresie finansów, cyberbezpieczeństwa i przedsiębiorczości.

Udział w Spotkaniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji na stronie www.aleBank.pl/SKNZB.

Zarejestrowani uczestnicy Spotkania otrzymają zaświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników naukowych i dydaktycznych oraz studentów do udziału w Spotkaniu.

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem to realizowany od 2009 r. na ponad 130 polskich uczelniach, jeden z największych programów edukacji ekonomicznej, skierowany do studentów i pracowników naukowych. Powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, przy wsparciu i zaangażowaniu Krajowej Izby Rozliczeniowej.

Formularz rejestracyjny znajduje się na www.aleBank.pl/SKNZB w zakładce Rejestracja.

 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 33

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl