Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Biuro Karier
Brand Ambassador w EF Education First PDF Drukuj Email

Interesuje Cię praca w elastycznych godzinach i z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Lubisz podróże i potrafisz zainspirować innych? Chciałbyś być częścią międzynarodowego, młodego i kreatywnego zespołu? Jeśli tak - EF ma pracę właśnie dla Ciebie.

 

Kogo szukamy?

  • Masz min. 18 lat, lubisz podróże, interesują Cię języki obce i inne kultury
  • Masz zdolności interpersonalne i szerokie grono znajomych, łatwo nawiązujesz kontakty
  • Social media nie mają dla Ciebie tajemnic
  • Lubisz wyzwania, jesteś kreatywny i konsekwentny
  • W przyszłości widzisz się w międzynarodowym środowisku pracy, zwłaszcza w marketingu lub sprzedaży

 

Jak wygląda rekrutacja?

W EF znamy się na wyłapywaniu talentów i wyjątkowych osobowości. Jeśli tylko spełniasz wymagania i masz w sobie "EF spirit", od razu zaprosimy się na pokład.

 

Dodatkowe informacje:

Elastyczne godziny pracy, to Ty decydujesz gdzie, jak długo i jak pracujesz

Wynagrodzenie: 1 USD za każdą potencjalnie zainteresowaną osobę, od 100 do 250 USD za rezerwację z Twojego polecenia

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami mailowo lub przez stronę:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.ef.pl/brandambassador


O nas

EF Education First to światowy lider w dziedzinie edukacji międzynarodowej, zatrudniamy ponad 52 000 pracowników i nauczycieli w 52 krajach na całym świecie. Nasza misja jest prosta: otwierać świat poprzez edukację. Od momentu powstania do dziś, przez ponad 50 lat, EF pomógł ponad 15 milionom ludzi poznawać świat, nauczyć się języka obcego lub zdobyć stopień naukowy. Nie przegap wyjątkowej szansy na międzynarodowy rozwój swojej kariery.

 
Dołącz do Helpers’ Generation PDF Drukuj Email

Zostań studenckim liderem i dołącz do Helpers’ Generation. Mimo trudnej sytuacji Fundacja  nie zwalnia tempa i szuka studentów chętnych do przeprowadzenia rejestracji potencjalnych Dawców szpiku wśród swoich koleżanek i kolegów. Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w organizacji wydarzeń, przeżyć niesamowitą przygodę i przede wszystkim pomóc w ratowaniu życia dołącz do projektu. Wejdź na https://www.dkms.pl/pl/student-aplikuj i wyślij swoje zgłoszenie.

 
Nabór do pracy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu PDF Drukuj Email


Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu informuje o zakrojonej na szeroką skalę akcji rekrutacyjnej na następujące stanowiska: pielęgniarka operacyjna, pielęgniarka anestezjologiczna, pielęgniarka w Pracowni Badań Hemodynamicznych, pielęgniarka w Pracowni Elektrofizjologii, pielęgniarka na Oddziale Kardiologii, pielęgniarka na Oddziale Urologii, pielęgniarka na Oddziale Kardiochirurgii, pielęgniarka na Oddziale Pediatrii,

pielęgniarka na Oddziale Neurochirurgii, pielęgniarka w Stacji Dializ.


JAKIE SĄ OCZEKIWANIA PRACODAWCY?

- dyplom

- prawo wykonywania zawodu

PROPONOWANA FORMA ZATRUDNIENIA:

- umowa o pracę

- umowa cywilnoprawna (praca w systemie zmianowym)

CO DODATKOWO OFERUJE PRACODAWCA?:

- możliwość zamieszkania w hotelu pracowniczym lub w mieszkaniu dla rodziny,

- pakiet socjalny,

- pracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem pielęgniarsko-lekarskim,

- szansę rozwoju zawodowego.

Zapraszamy

do Opolskiego Zespołu Pielęgniarek Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu

Kontakt:

tel. 77 452 01 54

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Rozwiń skrzydła z Moim Stypendium! PDF Drukuj Email

 

Poszukujesz źródeł wsparcia swojego rozwoju naukowego, artystycznego, sportowego? Myślisz o wyjeździe na studia za granicą? A może szukasz ciekawych ofert konkursów? Zajrzyj na MojeStypendium.pl - to całkowicie darmowa baza ofert stypendiów krajowych i zagranicznych, konkursów i staży. Na portalu publikowane są także artykuły o tematyce stypendialnej i edukacyjnej.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce i na świecie działa wiele organizacji oferujących różnorodne programy stypendialne. Stypendium może pomóc m.in. sfinansować studia na wymarzonej uczelni osobom z małych miejscowości, umożliwić wyjazd na staż za granicę czy realizację projektu artystycznego. Bezpłatna, dostępna dla wszystkich baza stypendiów, konkursów i staży na portalu MojeStypendium.pl pomaga znaleźć oferty odpowiadające zainteresowaniom i sytuacji życiowej danej osoby.

Wiedza, doświadczenie i mądre dziennikarstwo

Portal Moje Stypendium prowadzony jest od 2006 roku przez Fundację Dobra Sieć - organizację społeczną, która od ponad 10 lat aktywnie działa w obszarze wykorzystywania nowych technologii dla dobra społecznego, w tym popularyzacji wiedzy o programach stypendialnych. W bazie serwisu od początku jego istnienia zgromadzone zostało ponad 12 tysięcy ofert stypendiów, konkursów i staży.

Moje Stypendium to nie tylko baza ofert - to także baza wiedzy. Na portalu regularnie publikowane są artykuły o tematyce związanej ze stypendiami i edukacją - m.in. o tym, jak poszukiwać stypendiów w Polsce czy gdzie szukać wsparcia na studia za granicą.

Wsparcie w czasie epidemii

Zwłaszcza w sytuacji dużej niepewności związanej z systemem edukacji i rynkiem pracy wywołanej pandemią COVID-19, wartościowe inicjatywy stypendialne, będące elementem rozbudowanej sieci wsparcia, mogą być szczególnie pomocnym narzędziem dla wielu osób.

Fundacja stara się służyć swoim doświadczeniem i wiedzą również w obecnej sytuacji. W ostatnim czasie na portalu pojawiły się m.in. artykuły w przystępny sposób opisujące, jak wygląda funkcjonowanie szkół i powrót na uczelnie w czasie epidemii.

Pomoc dla organizatorów stypendialnych oraz badania stypendiów

Działalność Fundacji obejmuje także szeroko zakrojone badania i analizy systemu stypendiów w Polsce oraz wsparcie organizacji w tworzeniu, udoskonalaniu i promocji programów stypendialnych. Między innymi, na portalu regularnie publikowane są zestawienia grantów dla organizacji ze szczególnym uwzględnieniem grantów dla organizatorów stypendialnych oraz organizacji społecznych działających na polu edukacji i przeciwdziałaniu wykluczeniu.

W 2018 roku Fundacja przeprowadziła kompleksowe badanie polskich organizacji stypendialnych, którego wyniki zostały opublikowane w raporcie „Mapa stypendiów II”, na podstawie którego opracowana została broszura „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”. Broszura przybliża tematykę stypendiów w Polsce w przystępny sposób - może służyć zarówno osobom szukającym wsparcia stypendialnego, jak i organizacjom, które planują uruchomić własny program stypendialny.

W poszukiwaniu wsparcia i wiedzy zajrzyj na www.mojestypendium.pl!

 
Szkolenie nt. funduszy europejskich PDF Drukuj Email

Już 16 września możecie wziąć udział w ciekawym webinarze pt. „Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej na obszarach wiejskich”. Spotkanie informacyjne przeznaczone jest dla osób zainteresowanych założeniem firmy oraz szeroko rozumianymi Funduszami Europejskimi

Oto plan spotkania:

10.00 - 10.05 Informacje organizacyjne oraz oferta sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

10.05 - 10.25 Możliwości wsparcia na założenie działalności gospodarczej – dotacje i pożyczki

10.25 - 11.00 Dotacja na założenie działalności gospodarczej z Lokalnej Grupy Działania „Nasze Roztocze”

11.00 – 11:15 Pytania i odpowiedzi

Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny tu: https://formularze.rpo.lubelskie.pl/public-app/form/178

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Więcej informacji pod numerem telefonu: 84 638 02 67

https://rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/wydarzenia/webinarium-fundusze-europejskie-na-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej-na-obszarach-wiejskich1609-1/

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 33

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl