Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Biuro Karier
Profesjonalny Kreator CV za darmo dla studentów naszej uczelni! PDF Drukuj Email

We współpracy z serwisem employear.com, chcielibyśmy zachęcić wszystkich studentów i absolwentów do zapoznania się z możliwościami Kreatora CV serwisu employear.com.

Specjalnie dla studentów naszej uczelni, przez miesiąc tworzenie, edytowanie, a także pobieranie CV i listów motywacyjnych będzie całkowicie bezpłatne. Wystarczy tylko kilka kroków, aby cieszyć się efektem swojej pracy.

Po rejestracji do serwisu należy wpisać specjalny kod LEPSZY2021, który umożliwia korzystanie z internetowego kreatora CV przez 30 dni bez żadnych opłat.

Szczegóły dotyczące tego, jak stworzyć profesjonalne CV znaleźć można pod adresem: https://www.employear.com/pl/kreator-cv

Zachęcamy do sprawdzenie możliwości Kreatora CV.

 
Inwestuj w siebie! PDF Drukuj Email

O inwestowaniu na giełdzie, cyberbezpieczeństwie i korzystaniu z informacji gospodarczej, by zbudować przewagę konkurencyjną swojej firmy…

Już niedługo będziecie mogli o tym wszystkim posłuchać i zyksać…unikatową wiedzę!

A wszystko w ramach trzeciej edycji wykładów otwartych, które Biuro Karier Żak organizuje we współpracy ze Związkiem Banków Polskich w ramach Programu Edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Napisz do nas ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , FB www.facebook.com/BKZAKPWSZ ) – przekażemy Ci instrukcję, jak uzyskać dostęp do webinarów. Każdy uczestnik otrzyma na zakończenie certyfikat! Czekamy na Ciebie!

 
Konkurs stażowy “Kierunek Bruksela” PDF Drukuj Email

Studenci z województwa lubelskiego, zainteresowani odbyciem stażu w Brukseli w Biurze Poselskim Beaty Mazurek Poseł do Parlamentu Europejskiego, mają możliwość udziału w konkursie “Kierunek Bruksela”. Aby to zrobić należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie http://beatamazurek.pl/konkurs-stazowy-kierunek-bruksela, a następnie wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. CV, list motywacyjny oraz esej nt. “Europa 2030, czyli co dalej? Przyszłość UE z punktu widzenia polskiego studenta”. Zapraszamy!

 
Webinar Dla Studentów #ZainwestujWSiebie - rozwój w czasach pandemii PDF Drukuj Email

Jakie kompetencje są cenione na rynku pracy? Jak w czasach pandemii zadbać o swój rozwój i jak przygotować się do wejścia na rynek pracy?

Na te pytania odpowiedzą Patrycja Lipińska, rekruter w Santander Bank Polska oraz Izabela Litera, menedżer Santander Universidades.

Według Międzynarodowej Organizacji Pracy MOP, pandemia ma niszczycielski wpływ nie tylko na nasze zdrowie i psychikę, ale także rynek pracy. MOP sugeruje, że pandemia ma nieproporcjonalny wpływ na zatrudnienie młodych ludzi. Z ostatnich badań wynika, że to właśnie oni napotykają największe przeszkody w kontynuacji rozwoju osobistego i edukacji, zmiany pracy i wejściu na rynek.

Wydarzenie #ZainwestujWSiebie odbędzie się 9 grudnia 2020 r. na platformie: https://www.wirtualnetargiedukacyjne.pl.

 
Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie PDF Drukuj Email

Powiatowy Urząd Pracy uruchomił nabór wniosków o przyznanie środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ich rozpatrywanie odbywa się na bieżąco. Wartość dofinansowania wynosi 25 000,00 zł. Zachęcamy do podjęcia próby i rozpoczęcia własnego biznesu. Środki pochodzą z projektu pt.: „Nowy start –lepsze jutro (VI)”, Oś Priorytetowa 9, Działalnie 9.2, RPO WL 2014-2020. Mogą po nie aplikować osoby w wieku 30 lat i więcej, w tym rolnicy i członkowie ich rodzin prowadzący indywidualne gospodarstwa rolne do wielkości 2 ha przeliczeniowych, zamierzający odejść z rolnictwa, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chełmie jako osoby bezrobotne, należące do co najmniej jednej z następujących grup: osoby powyżej 50 roku życia, osoby długotrwale bezrobotne, kobiety, osoby niepełnosprawne, osoby o niskich kwalifikacjach.

Zapraszamy, aby skorzystać z pomocy Biura Karier Żak PWSZ w Chełmie przy konsultacji wniosków. Umożliwiamy przeprowadzenie konsultacji w sposób zdalny lub stacjonarny. Piszcie do nas: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 33

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl