Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Biuro Karier
Studencie! Podejmij wyzwanie PDF Drukuj Email

SUCCESS Logistics Group to nowoczesna, silna grupa, której celem jest podejmowanie  nowych wyzwań na dynamicznie rozwijającym się rynku usług logistycznych.

Chciałbyś być częścią tego prężnego zespołu? Myślisz o swojej przyszłości zawodowej – praktykach, stażu, pracy?

Zapraszamy Cię na spotkanie z przedstawicielami SUCCESS Logistics Group już w najbliższą środę, 17 marca, o godzinie 10.00 na platformie Google Meet.

Najważniejszymi obszarami działalności grupy są usługi z zakresu magazynowania, dystrybucji, spedycji oraz agencji celnej, jak również doradztwo i wsparcie w procesie organizacji eksportu i importu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu zagranicznym i elastycznej ofercie SLG Group dostarcza ukraińskim przedsiębiorstwom informacje oraz usługi umożliwiające im ekspansję na rynki europejskie.

Kontakt ws. spotkania:

Iwona Lasek-Surowiec, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 82 564 03 59

Zapraszamy!

 
Testowanie na Front-endzie - weź udział w wydarzeniu dev.js Online #17 PDF Drukuj Email

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia dev.js Online #17, przeznaczonej dla programistów JavaScript. Wydarzenie online odbędzie się 9 marca  2021 roku o godzinie 18:30. Event jest unikalny w skali całego kraju.

Głównym jego celem,  jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/devjsonline17/


Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.


Agenda

18:30 - Start prezentacji: Dlaczego nie chcemy testować Front-Endu? - Dawid Piasecki

Q&A - Pytania do prelegenta

Opis prelegenta:
+ Dawid Piasecki
Nazywam się Dawid i jestem programistą Front-End już od prawie pięciu lat.

Mieszkam w Gdańsku, a pracuje jako Senior JavaScript Developer w STX Next,

jestem tu odpowiedzialny za pracę w projekcie, pomoc innym i czasami rekrutację nowych pracowników.

Po godzinach uczę ludzi programowania, zarówno prowadząc konsultacje,

jak i w bardziej zorganizowanych formach. Moją misją jest wytwarzanie dobrego jakościowo oprogramowania, a po godzinach dzielenie się wiedzą z początkującymi developerami,

gdyż wiem jaką ścianę mają oni do przejścia na początku swojej drogi w IT.

Organizatorem wydarzenie jest społeczność dev.js - czyli największa w Polsce organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów we Frontendzie i JavaScript. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT. Społeczność dev.js organizuje wydarzenia stacjonarne, konferencje a teraz wydarzenia online. Więcej o społeczności znajdziecie na ich social media:
Facebook:
https://www.facebook.com/devjspoland
Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCxjt-fYLh5DlODJvz7PqH8Q
Meetup:
https://www.meetup.com/pl-PL/dev-js/

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

 
Bezpłatne wzory dokumentów niezbędnych dla studentów PDF Drukuj Email

Wszystkie osoby wchodzące na dzisiejszy rynek pracy muszą pamiętać o swoich prawach i obowiązkach. Jednym z takich istotnych obowiązków pracowniczych jest sporządzanie i przechowywanie niektórych dokumentów. Portal pracy Aplikuj.pl stworzył darmowy moduł, w którym można sprawdzić, porównać i pobrać rozmaite dokumenty HR.

Darmowa baza dokumentów HR to narzędzie przydatne zarówno dla pracowników z firmowych działów HR jak i dla osób szukających dopiero praktyk absolwenckich czy już docelowego zatrudnienia. Wszyscy znajdą tam dokumenty pracownicze niezbędne na każdym etapie swojej ścieżki zawodowej, czy etapu zatrudnienia pracowników.

Studenci wkraczający na dzisiejszy rynek pracy szczególnie zainteresują się dokumentami dotyczącymi praktyk absolwenckich, czy umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego. Warto zapoznać się z takimi dokumentami, zanim staniemy przed możliwością ich podpisania.


Korzystanie z dokumentów pracowniczych jest bardzo intuicyjnie. Szablon każdego dokumentu HR można pobrać w formacie .pdf lub w formacie .doc do wygodnej edycji.

Przy okazji warto zapoznać się z artykułami dotyczącymi poszczególnych dokumentów. Można się z nich dowiedzieć między innymi, kiedy i jakie dokumenty należy przechowywać, w jakich terminach należy składać poszczególne wnioski czy podania, oraz jakie są konsekwencje złożenia czy otrzymania konkretnego dokumentu.

Moduł z dokumentami kadrowymi został uruchomiony jako darmowe narzędzie portalu pracy Aplikuj.pl. Warto korzystać z niego na każdym etapie zatrudnienia.


Warto też zapoznać się z bardziej szczegółowymi artykułami o rozliczaniu wynagrodzeń według formy zatrudnienia oraz wymiaru czasu pracy – w poradnikach znajdziemy informacje na temat dodatków, świadczeń i zwolnień ze składek oraz zasad ich przyznawania


Warto też zapoznać się z bardziej szczegółowymi artykułami o rozliczaniu wynagrodzeń według formy zatrudnienia oraz wymiaru czasu pracy – w poradnikach znajdziemy informacje na temat dodatków, świadczeń i zwolnień ze składek oraz zasad ich przyznawani

 
Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie PDF Drukuj Email

Informujemy, że w dniach 15-19 lutego br. Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków o przyznanie bezrobotnemu środków na podjęcie działalności gospodarczej: http://pupchelm.pl/artykul/1354.

Zachęcamy naszych studentów i absolwentów do skorzystania ze wsparcie Biura Karier przy przygotowaniu wniosków

 
Nabór do szkół podoficerskich w 2021 r. PDF Drukuj Email

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Chełmie informuje o ogłoszeniu naboru do Szkół Podoficerskich w 2021 r. na szkolenie wojskowe zakończone egzaminem na podoficera.

Przed Wami:

  • Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych w Poznaniu - nabór do 4 czerwca br.
  • Szkoła Podoficerska Sił Powietrznych w Dęblinie - nabór do 29 października br.
  • Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej w Ustce - nabór do 5 kwietnia br.
  • Szkoła Podoficerska SONDA w Zgierzu i Toruniu - nabór do 4 czerwca br.

Więcej informacji możecie uzyskać w WKU w Chełmie, ul. Koszarowa 1b, tel. 261 161 345, 261 161 391, www.chelm.wku.wp.mil.pl.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 33

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl