Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Aktualności
Aktualności
„EUROSTUDENT 8” w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 maja 2022 09:38

Zapraszamy do udziału w badaniu

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej. Dołącz już dziś!

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Zapraszamy studiujących stacjonarnie, niestacjonarnie oraz tych, którzy studiują na odległość.

Ankieta zajmie ok. 20 minut, dostępna jest do końca czerwca. Zalecamy wypełnianie na większym ekranie niż smartfon.

Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich.

Podziel się swoją historią i doświadczeniami.

Dziękujemy za poświęcony czas

LINK DO ANKIETY:

https://badania.pbs.pl/eurostudent.pg?id_rspo=203

Zespół badawczy EUROSTUDENT.

Więcej…
 
Nabór do wojska PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 maja 2022 06:12

Informujemy, że trwa akcja Zostań Żołnierzem - Dobrowolna zasadnicza służba wojskowa.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami procedury naboru do wojska pod adresem https://www.zostanzolnierzem.pl.


 
Zaproszenie na Dzień Ukraiński PDF Drukuj Email
piątek, 13 maja 2022 10:47

W ramach inicjatywy pn. Europejskie Dni Pracodawców 2022, Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na ,,Polsko-Ukraiński Dzień Informacyjny”. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy wtorek, 17 maja br. Szczegóły na plakacie.

Plakat: Pobierz


 

 
Centralne Biuro Antykorupcyjne – rekrutacja PDF Drukuj Email
środa, 13 kwietnia 2022 12:26

CBA jest nowoczesną służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

CBA zapewnia przestrzeń dla ludzi o różnych kompetencjach i zainteresowaniach. Stabilne zatrudnienie i szanse rozwoju znajdą tu nie tylko prawnicy i ekonomiści, ale także informatycy i teleinformatycy, analitycy, kadrowcy, finansiści, humaniści, elektronicy, psychologowie, infobrokerzy, pracownicy administracyjno-techniczni i wielu wielu innych.

W CBA można zatem pełnić służbę lub świadczyć pracę na rzecz Państwa Polskiego zarówno w jednostkach merytorycznych, jak i w jednostkach wsparcia administracyjnego.

 
Szkolenie z zakresu prewencji terrorystycznej PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 08:44

Wszystkich Pracowników i Studentów PWSZ w Chełmie serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu PREWENCJI TERRORYSTYCZNEJ, realizowanym przez ekspertów Centrum Prewencji Terrorystycznej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (CPT ABW).

Szkolenie przeprowadzone zostanie 29 kwietnia 2022 r. od godz. 9.00 do 15.30 w Instytucie Matematyki i Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

Zachęcamy do udziału.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 60

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl