Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Aktualności
Aktualności
Kursy i szkolenia w ramach Akademii PARP PDF Drukuj Email
środa, 03 sierpnia 2022 10:41

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw (CR MŚP), na platformie Akademii PARP udostępniono ukraińskojęzyczną wersję kursu e-learningowego pt. „Jak założyć własną firmę". Udział w kursie jest całkowicie bezpłatny i można zrealizować go w dowolnymi miejscu i czasie. Jego celem jest przybliżenie obywatelom Ukrainy zainteresowanym prowadzeniem firmy w Polsce, zasad i procedur związanych z zakładaniem działalności gospodarczej w naszym kraju.Kurs dostępny jest na stronie Akademii PARP, w kategorii ZARZĄDZANIE: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/kursy-online

Akademia PARP to portal edukacyjny dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom z systemem bezpłatnych kursów, dostępnych online. Głównym przesłaniem projektu jest inwestowanie w ludzi i ich umiejętności z wykorzystaniem zdalnej metody edukacji, zwanej e-learningiem. Celem Akademii PARP jest  bezpłatne upowszechnienie dostępu do wiedzy biznesowej za pomocą metod zdalnej edukacji.

 
Dokumenty aplikacyjne – cv i list motywacyjny PDF Drukuj Email
wtorek, 02 sierpnia 2022 11:47

W okresie wakacji często podejmujecie swoją pierwszą pracę. Aby pokazać się z jak najlepszej strony, warto zadbać o staranne, przemyślane cv oraz list motywacyjny. W tym celu zapraszamy Was na poradę stacjonarną lub online do Biura Karier Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie. Polecamy też porady specjalistów z portalu http:// pracuj.pl, zakładka http://cv.pracuj.pl/wzory-cv-i-listow-motywacyjnych/. Znajdziecie tam wzory dokumentów rekrutacyjnych dla różnych profesji i wiele ciekawych podpowiedzi, jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy o pracę.

 

 
Oferta od PZL-Świdnik PDF Drukuj Email
piątek, 29 lipca 2022 09:08

 

Jeżeli jesteś studentem lub uczniem i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w branży lotniczej, zapoznaj się ze stojącymi przed Tobą możliwościami, które daje PZL-Świdnik.
Przez cały rok firma realizuje projekty praktyk oraz staże w niemalże wszystkich działach firmy, ze szczególnym uwzględnieniem działów: technologicznego, konstrukcyjnego i kontroli jakości. Oferujem wsparcie specjalistów w zgłębianiu tajników branży lotniczej oraz możliwość poznania specyfiki pracy w międzynarodowej firmie. Od kandydatów oczekuje otwartości na naukę oraz dobrej znajomości języka angielskiego.


Dlaczego warto wziąć udział w praktykach lub stażu w PZL-Świdnik?

  • dopasowanie grafiku do planu zajęć Ucznia/Studenta/Absolwenta
  • umożliwienie realizacji praktyk dodatkowych już od pierwszego roku studiów
  • wsparcie merytoryczne dedykowanego Opiekuna praktyki/stażu
  • zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku branży lotniczej

Aplikacja na praktyki (oferta aktualna przez cały rok)
Aplikacja na staż (oferta aktualna przez cały rok)
Jeśli piszesz pracę dyplomową i jesteś zainteresowany wykorzystaniem danych dotyczących działalności PZL-Świdnik, zgłoś się:
https://www.pzlswidnik.pl/pl/kariera/oferty-dla-student0w-i-uczni0w

 
Program stażowy Absolwent PDF Drukuj Email
piątek, 29 lipca 2022 08:59

Informujemy o możliwości dołączenia do programu stażowego Absolwent, organizowanego przez Kaufland Polska.
Program przeznaczony jest dla absolwentów wszystkich kierunków studiów bezpośrednio po zakończonych studiach lub z krótkim doświadczeniem zawodowym. Celem programu jest poznanie specyfiki pracy w wybranym dziale. Program Absolwent daje nie tylko przepustkę do stałego zatrudnienia i możliwości awansu wewnętrznego. To przede wszystkim szansa na realizację interesujących zadań, podejmowanie różnorodnych wyzwań i możliwość odbywania szkoleń, nauki języków obcych oraz uczestnictwa w ciekawych projektach.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ

Szczegóły: https://kariera.kaufland.pl/absolwenci-studenci/program-stazowy-absolwent.html

 
Zaproszenie do udziału w badaniu PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 18 lipca 2022 15:49

Trwa badanie losów absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, którzy zakończyli studia 3 i 5 lat temu.

Ankieta znajduje się TUTAJ, a jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut. Zależy nam, by dowiedzieć się, jak sobie radzicie na rynku pracy jako nasi Absolwenci i jak oceniacie przydatność zdobytej wiedzy i umiejętności. Obiecujemy, że podzielimy się z Wami informacjami o wynikach naszego badania.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 60

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl