Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Aktualności
Aktualności
Twoje stypendium czeka na Ciebie PDF Drukuj Email
czwartek, 16 września 2021 08:16

Portal MojeStypendium.pl od 12 lat istnienia poświęcony jest promowaniu stypendiów, zbieraniu doświadczeń oraz wspieraniu fundatorów i stypendystów. Po ponad dekadzie wiemy, jak ważna jest pomoc w dostaniu się na wymarzoną uczelnię, fundowanie wyjazdów na staż za granicę czy wspomaganie realizacji projektu artystycznego. Możliwości wsparcia studentów i absolwentów jest naprawdę mnóstwo. Oferta programów stypendialnych, konkursów i staży wciąż rośnie, czemu dowodzi liczba ogłoszeń w naszej bezpłatnej, dostępnej dla wszystkich bazie MojeStypendium.pl: zgromadziliśmy dotąd 14 tysięcy ogłoszeń!

W bazie MojeStypendium.pl znajduje się wiele ofert dla studentów - wsparcia dla osób studiujących w kraju, stypendiów umożliwiających studia, staże czy badania za granicą.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.mojestypendium.pl/

 
Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy PDF Drukuj Email
wtorek, 07 września 2021 21:41

PUP informuje, że od 6 września trwa przyjmowanie wniosków o przyznanie bezrobotnemu środków na podjęcie działalności gospodarczej. Planowany termin posiedzenia komisji to 01.10.2021 r. Wysokość dofinansowania: RPO WL – 27 000,00 zł, Fundusz Pracy – 25 000,00 zł, projekt pt.: „Nowy start – lepsze jutro (VII)”,Oś Priorytetowa 9, Działalnie 9.2, RPO WL 2014-2020. Podmioty, które mogą aplikować o środki: osoby w wieku 30 lat i więcej, w tym rolnicy i członkowie ich rodzin, prowadzący indywidualne gospodarstwa rolne do wielkości 2 ha przeliczeniowych, osoby zamierzające odejść z rolnictwa, osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chełmie jako osoby bezrobotne i należące do co najmniej jednej z następujących grup:

  • osoby powyżej 50 roku życia,
  • osoby długotrwale bezrobotne,
  • kobiety,
  • osoby niepełnosprawne,
  • osoby o niskich kwalifikacjach.

Więcej informacji: http://pupchelm.pl/artykul/1354

 
Bezpłatne szkolenia PUP PDF Drukuj Email
wtorek, 31 sierpnia 2021 20:24

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór na bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Nowy start – lepsze jutro (VII)” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014 -2020, Oś Priorytetowa 9 Rynek Pracy, Działanie 9.2

  • Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera w ramach certyfikatu ECDL(BASE)”
  • Operator wózków jezdniowych z napędem silnikowym

Szczegóły: http://pupchelm.pl/artykul/1381


 
Dni Otwarte Funduszy Europejskich Czym są? PDF Drukuj Email
wtorek, 31 sierpnia 2021 20:19

Akcja DOFE to część szerszej kampanii, którą prowadzi Komisja Europejska. Jej nazwa to #EUinmyregion. Właśnie dzięki niej obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków. To jednak nie wszystko! Dni otwarte to okazja do zdobycia wiedzy, a także czas świetnej zabawy! Na stronie internetowej pojawią się liczne atrakcje. Na uczestników czekają np. wirtualne spacery, webinary i warsztaty. Wiele miejsc będzie można odwiedzić stacjonarnie i skorzystać z wyjątkowych ofert. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) już lada dzień. W tym roku wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Spędź z nami fantastyczny weekend – 17-19 września! DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Cię na niej zabraknąć!


 

 
Zaproszenie na webinarium PDF Drukuj Email
piątek, 09 lipca 2021 11:09

Już w najbliższą środę zapraszamy Was na webinarium na temat: ,,Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej”.

Kogo zapraszamy?
Wszystkich, którzy myślą o rozwoju własnego biznesu, naszych studentów i absolwentów. My też będziemy!

Rejestracja:
Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny pod adresem: https://rpo.lubelskie.pl/.../webinarium-fundusze.../

Organizator webinarium:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chełmie – Filia UMWL

pl. Niepodległości 1, p. 297
22-100 Chełm

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 48

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl