Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Aktualności
Aktualności
Nabór do Służby Więziennej w Lublinie PDF Drukuj Email
wtorek, 31 stycznia 2023 10:13

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ogłasza rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego do służby w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Lublinie

https://chelm.praca.gov.pl/strona-glowna//-/asset_publisher/Qat7ebECUfDp/content/20030307-rozpoczecie-postepowania-kwalifikacyjnego-do-sluzby-w-okregowym-inspektoracie-sluzby-wieziennej-w-lublinie

W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba:

 1. posiadająca obywatelstwo polskie;
 2. posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
 3. korzystająca z pełni praw publicznych;
 4. która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
 5. która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo, wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
 6. dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
 7. posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
 8. posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

Dokumenty można składać w formie papierowej, osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego, w niżej wymienionych jednostkach organizacyjnych, w terminie do 6 lutego 2023 r. W przypadku dokumentów składanych za pośrednictwem operatora pocztowego, o zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego.

Informacje dotyczące postępowania udzielane są od poniedziałku do piątku pod nr telefonu: 81 710 45 71; 81 710 45 87; 510 716 186.

 
Kandydatki na liderki pilnie poszukiwane! PDF Drukuj Email
wtorek, 24 stycznia 2023 11:33

Trwa nabór do III edycji LeaderSHEp in Tech Academy - programu mentoringowo-szkoleniowego realizowanego przez Perspektywy Women in Tech ze wsparciem Motorola Solutions Foundation.
LeaderSHEp in Tech Academy skierowany jest w większości do absolwentek innych, eksperckich programów Perspektyw, ale nie tylko. Ma pomóc młodym kobietom na początku kariery zawodowej rozwinąć się jako liderki, zarówno przez mentoring z role models ze świata technologii, warsztaty z przywództwa adaptacyjnego i wymianę doświadczeń z osobami na podobnym etapie rozwoju kariery. Słowem: szukamy przyszłych liderek - będących na początku swojej kariery zawodowej - które nie boją się zmian i chciałyby nauczyć się przywództwa z prawdziwego zdarzenia!
Zapraszamy po więcej na: https://leadership.perspektywy.pl/

 
Dla studentów, naukowców i pasjonatów psychologii - zaproszenie na konferencję „W DRODZE DO RÓWNOWAGI" PDF Drukuj Email
wtorek, 17 stycznia 2023 12:22

Holistyczne podejście medyczne, psychologiczne i kosmetologiczne w powrocie do zdrowia, harmonii i urody po traumach i zranieniach.

Konferencja odbędzie się 02-03.02.2023 r. Lublinie, w siedzibie WSNS. Będzie składała się zarówno z części teoretycznej jak i szkoleń, warsztatów dla specjalistów. Zapraszamy na nią specjalistów: kadrę pielęgniarską, lekarzy, psychologów i terapeutów, kosmetologów, studentów kierunków społecznych i medycznych i wszystkich zainteresowanych tematyką blizn i wychodzenia z traum po wydarzeniach trudnych.

Ideą konferencji jest profilaktyka i poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego po trudnych przeżyciach. Chcemy promować wizję wysokiej jakości życia, zadowolenia i holistycznego modelu zdrowia.

Dla studentów i kadry dydaktycznej udział w konferencji w części teoretycznej jest bezpłatny.

Konferencja ma charakter charytatywny - całość dochodu z konferencji zostanie przeznaczona na realizację projektów wsparcia podopiecznych Fundacji Inicjatyw Rozwojowych Inspira i Fundacji Odzyskaj Zdrowie i Urodę w powrocie do zdrowia i równowagi psychicznej po trudnych wydarzeniach życiowych.

Więcej informacji o konferencji na stronie: https://instytutinspira.pl/konferencja-naukowo-szkoleniowa/

Link do wydarzenia na Facebook: https://fb.me/e/2dDkgu5xy

 

 
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ POLICJANTEM... PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 stycznia 2023 11:32

Służbę w Policji może pełnić:

 • obywatel polski,
 • nieposzlakowanej opinii,
 • nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
 • korzystający z pełni praw publicznych,
 • posiadający co najmniej średnie wykształcenie lub średnie branżowe, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,
 • dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Osoby objęte ewidencją wojskową powinnen posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej (wpis w książeczce wojskowej – przeniesiony do rezerwy).

https://chelm.praca.gov.pl/.../19820813-rozpoczecie...

WAŻNE INFORMACJE:

POSIADANIE TATUAŻU

Zgodnie z Zarządzeniem numer 7 Komendanta Głównego Policji z dnia 1 marca 2013 roku w sprawie regulaminu musztry w Policji umundurowanemu policjantowi zabrania się noszenia lub eksponowania elementów naruszających powagę munduru, w szczególności widocznego tatuażu na głowie, szyi, dłoniach.

W przypadku posiadania przez policjanta widocznego tatuażu na innych częściach ciała, którego symbolika, forma lub treść mogą być postrzegane jako godzące w powagę munduru oraz społeczny wizerunek policyjnej formacji, przełożony wydaje policjantowi polecenie zasłonięcia tatuażu w szczególności elementami umundurowania zgodnymi z obowiązującym zestawem przedmiotów umundurowania, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach nie dopuszcza go do służby lub odsuwa od jej pełnienia.

Odmowa wykonania polecenia, stanowi przewinienie dyscyplinarne i jest podstawą wszczęcia postępowania dyscyplinarnego w rozumieniu przepisów o odpowiedzialności dyscyplinarnej policjantów. Przełożony może uwzględnić odstępstwo od zasad określonych w regulaminie w przypadkach podyktowanych charakterem służby lub względami bezpieczeństwa.

OFERTA STUDIÓW W WYŻSZEJ SZKOLE POLICJI W SZCZYTNIE

POSTĘPOWANIE KWALIFIKACYJNE PROWADZI:

Sekcja Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie

ul.Narutowicza 73, 20 – 019 Lublin

tel. 47 811-46-55

lub

47 811-52-90 – powiat lubelski.

47 811-45-38 – powiaty: bialski, lubartowski, łukowski, parczewski, puławski, radzyński, rycki.

47 811-42-62 – powiaty: biłgorajski, janowski, kraśnicki, opolski, tomaszowski, zamojski.

47 811-46-53 – powiaty: chełmski, hrubieszowski, łęczyński, krasnostawski, świdnicki, włodawski,

47 811-40-94 - nabór na stanowiska cywilne w Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przyjmowanie podań odbywa się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 14:00 w siedzibie Sekcji Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ulicy Narutowicza 73, pokój nr 2.

 

 
Spotkaj się z nami w trakcie Dnia Rekrutacyjnego EME Aero! PDF Drukuj Email
czwartek, 05 stycznia 2023 10:58

Dowiedz się więcej o naszych ofertach pracy, benefitach i możliwościach rozwoju, jakie czekają na Ciebie w EME. Poznaj naszą firmę, zobacz, jak pracujemy i...zacznij nowy rok w nowej pracy!
Co na Ciebie czeka?

 • Kawa z rekruterem,
 • Prezentacja firmy i spotkanie z naszymi Ambasadorami,
 • Konsultacje CV.


Kiedy i gdzie się spotykamy?
14 stycznia (sobota) | 9:00 – 13:00
EME AERO, Jasionka 949
Link do zapisów: eRecruiter
Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz: +48 532 065 302 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Do zobaczenia!

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 61

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl