Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Aktualności
Aktualności
Rekrutacja do KSAP – tylko do 12 sierpnia PDF Drukuj Email
czwartek, 04 sierpnia 2022 11:39

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej prowadzi rekrutację. Szkoła stawia sobie za cel wszechstronny rozwój polskiej administracji publicznej, w tym szczególnie służby cywilnej.

Unikalny profil Szkoły oparty jest na założeniach: ciągłego rozwoju, analizie doświadczeń własnych i podmiotów o zbliżonym zakresie działania w kraju i za granicą, implementacji innowacyjnych projektów oraz aplikacyjnym charakterze zajęć. Kształcimy słuchaczy w trybie stacjonarnym, podnosimy kompetencje pracowników administracji publicznej, w tym członków korpusu służby cywilnej, realizujemy innowacyjne krajowe i międzynarodowe projekty.

  • Słuchacze kształcenia stacjonarnego to przyszli wysoko wykwalifikowani urzędnicy, którzy potrafią sprawnie projektować i skutecznie wdrażać polityki państwa, wykorzystując w służbie Rzeczypospolitej swoją wiedzę, umiejętności  oraz  potencjał menedżerski i przywódczy. Zapotrzebowanie na absolwentów KSAP rośnie wraz ze stale rosnącymi wymaganiami obywateli wobec funkcji nowoczesnego państwa
  • Szkolenia dla administracji publicznej to innowacyjne propozycje dostosowane do potrzeb urzędów i instytucji, wyprzedzające rutynę istniejącego rynku szkoleniowego. W konkurencji z aktywnym i mobilnym rynkiem szkoleniowym siła i sukces KSAP wynika z faktu bycia częścią administracji publicznej i pozostawania w stałym dialogu z jej przedstawicielami.
  • Postępowanie kwalifikacyjne w służbie cywilnej prowadzi do uzyskania przez najlepszych pracowników służby cywilnej mianowania na urzędników służby cywilnej. Mianowanie  zapewnia dalszy rozwój profesjonalnej kariery w administracji rządowej.
  • Współpraca międzynarodowa to projekty innowacyjne, modernizacyjne i transformacyjne, prowadzone na arenie międzynarodowej we współpracy z instytucjami państwa, partnerami spoza Polski oraz organizacjami pozarządowymi. Polska jest nadal postrzegana jako przykład nie tylko udanej, ale i mogącej być źródłem inspiracji i doświadczeń transformacji państwa i gospodarki.


Szczegóły: https://ksap.gov.pl/ksap/ksap/misja-i-dzialalnosc-ksap

 

 
Kursy i szkolenia w ramach Akademii PARP PDF Drukuj Email
środa, 03 sierpnia 2022 10:41

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw (CR MŚP), na platformie Akademii PARP udostępniono ukraińskojęzyczną wersję kursu e-learningowego pt. „Jak założyć własną firmę". Udział w kursie jest całkowicie bezpłatny i można zrealizować go w dowolnymi miejscu i czasie. Jego celem jest przybliżenie obywatelom Ukrainy zainteresowanym prowadzeniem firmy w Polsce, zasad i procedur związanych z zakładaniem działalności gospodarczej w naszym kraju.Kurs dostępny jest na stronie Akademii PARP, w kategorii ZARZĄDZANIE: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/kursy-online

Akademia PARP to portal edukacyjny dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom z systemem bezpłatnych kursów, dostępnych online. Głównym przesłaniem projektu jest inwestowanie w ludzi i ich umiejętności z wykorzystaniem zdalnej metody edukacji, zwanej e-learningiem. Celem Akademii PARP jest  bezpłatne upowszechnienie dostępu do wiedzy biznesowej za pomocą metod zdalnej edukacji.

 
Dokumenty aplikacyjne – cv i list motywacyjny PDF Drukuj Email
wtorek, 02 sierpnia 2022 11:47

W okresie wakacji często podejmujecie swoją pierwszą pracę. Aby pokazać się z jak najlepszej strony, warto zadbać o staranne, przemyślane cv oraz list motywacyjny. W tym celu zapraszamy Was na poradę stacjonarną lub online do Biura Karier Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie. Polecamy też porady specjalistów z portalu http:// pracuj.pl, zakładka http://cv.pracuj.pl/wzory-cv-i-listow-motywacyjnych/. Znajdziecie tam wzory dokumentów rekrutacyjnych dla różnych profesji i wiele ciekawych podpowiedzi, jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy o pracę.

 

 
Oferta od PZL-Świdnik PDF Drukuj Email
piątek, 29 lipca 2022 09:08

 

Jeżeli jesteś studentem lub uczniem i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w branży lotniczej, zapoznaj się ze stojącymi przed Tobą możliwościami, które daje PZL-Świdnik.
Przez cały rok firma realizuje projekty praktyk oraz staże w niemalże wszystkich działach firmy, ze szczególnym uwzględnieniem działów: technologicznego, konstrukcyjnego i kontroli jakości. Oferujem wsparcie specjalistów w zgłębianiu tajników branży lotniczej oraz możliwość poznania specyfiki pracy w międzynarodowej firmie. Od kandydatów oczekuje otwartości na naukę oraz dobrej znajomości języka angielskiego.


Dlaczego warto wziąć udział w praktykach lub stażu w PZL-Świdnik?

  • dopasowanie grafiku do planu zajęć Ucznia/Studenta/Absolwenta
  • umożliwienie realizacji praktyk dodatkowych już od pierwszego roku studiów
  • wsparcie merytoryczne dedykowanego Opiekuna praktyki/stażu
  • zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku branży lotniczej

Aplikacja na praktyki (oferta aktualna przez cały rok)
Aplikacja na staż (oferta aktualna przez cały rok)
Jeśli piszesz pracę dyplomową i jesteś zainteresowany wykorzystaniem danych dotyczących działalności PZL-Świdnik, zgłoś się:
https://www.pzlswidnik.pl/pl/kariera/oferty-dla-student0w-i-uczni0w

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 74

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl