Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Działania zrealizowane
Działania zrealizowane PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 25 stycznia 2010 09:54

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie rozpoczęła w semestrze zimowym roku akademickiego 2009/2010 realizację zadań w ramach projektu systemowego: "Myśl strategicznie! Ucz się praktycznie! Program rozwojowy PWSZ w Chełmie", IV Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – "Szkolnictwo wyższe i nauka".

Dotychczasowe działania projektowe obejmowały:

  1. zajęcia doradcze indywidualne z zakresu doradztwa zawodowego
  2. zajęcia doradcze grupowe z zakresu doradztwa zawodowego
  3. spotkania z przedsiębiorcami w ramach promowania dobrych praktyk biznesowych

 

Nadmienione inicjatywy odbywały się w okresie od października do grudnia 2009 roku. Poprzedzała je intensywna akcja promocyjna, prowadzona drogą internetową, w formie plakatów oraz podczas spotkań informacyjnych z potencjalnymi beneficjantami.

W zajęciach z zakresu doradztwa zawodowego - indywidualnego i grupowego - wzięło łącznie udział 40 osób. Były one prowadzone przez kwalifikowanych doradców zawodowych: Panią mgr Violettę Olszak (doradztwo grupowe) oraz Panią mgr Katarzynę Józefacką (doradztwo indywidualne).

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się spotkania z praktykami-przedsiębiorcami, które były okazją do interesujących dyskusji, wymiany poglądów
i doświadczeń. W murach PWSZ w Chełmie gościli: Pan. Edward Kostrubiec – właściciel KOMECH (Lublin), Pan Andrzej Hulanicki – prezes Hulanicki – Bednarek sp. z o. o.(Chełm), Pan Piotr Żelisko – właściciel OPUS IT (Chełm) oraz Pan Przemysław Florek, przedstawiciel Lubelskiej Grupy Inwestorów Prywatnych, branża IT (Lublin).

Zachęcamy społeczność studencką do udziału w kolejnych przedsięwzięciach projektowych. Szczegóły na plakatach, stronach internetowych uczelni i Wirtualnego Centrum Doradczego, w gablotach biura karier oraz w trakcie spotkań informacyjnych.

 

Działania finansowane są ze środków UE w ramach projektu systemowego: "Myśl strategicznie! Ucz się praktycznie! Program rozwojowy PWSZ w Chełmie", IV Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – "Szkolnictwo wyższe i nauka", Działanie 4.1 „Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy”, Poddziałanie 4.1.1 – "Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni".

kapital ludzki

Zmieniony: czwartek, 11 lutego 2010 14:27
 

LogowanieOnline

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj186
mod_vvisit_counterWczoraj64
mod_vvisit_counterW tym tygodniu250
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu755
mod_vvisit_counterW tym miesiącu777
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu3695
mod_vvisit_counterWszystkie948236

Online (20 minutes ago): 4
Twoje IP: 3.214.216.26
,
Today: Lut 07, 2023

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl