Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Aktualności -> Internacjonalizacja szkolnictwa wyższego w czasach pandemii - konferencja już za 8 dni!
Internacjonalizacja szkolnictwa wyższego w czasach pandemii - konferencja już za 8 dni! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
wtorek, 20 kwietnia 2021 20:39

Zapraszamy serdecznie na konferencję "Studenci zagraniczni w Polsce 2021", która odbędzie się 26-27 kwietnia online. Czeka na Państwa 11 sesji panelowych, 38 mówców (w tym 9 rektorów), dwa raporty specjalne nt. umiędzynarodowienia i dwie gale. Wśród mówców prof. Włodzimierz Bernacki, sekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Edukacji i prof. Arkadiusz Mężyk, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

Będziemy rozmawiać o tym, jak rozwijać internacjonalizację podczas, ale także po pandemii. Będziemy sięgać do globalnych doświadczeń, aby wypracować odpowiedzi użyteczne tu i teraz. Widać już wyłaniające się kontury post-covidowego kształtu internacjonalizacji: pogłębione partnerstwa naukowe, ale ze staranniej dobraną grupą partnerów; mniej podróżowania i bardziej regionalny ich zasięg, ale zarazem globalna dostępność wykładów…

Digitalizacja i e-learning zostały oczywistym must-have dla uczelni. Ale pojawiło się pytanie, jak zapewnić jakość kształcenia na odległość? Na ile doświadczenia mobilności wirtualnej i przejścia na e-marketing będą do przeniesienia na okres po pandemii?

Konferencja organizowana jest wspólnie - w ramach programu "Study in Poland" - przez KRASP, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Fundację Edukacyjną "Perspektywy". Aby umożliwić wszystkim zainteresowanym udział w obradach, zrezygnowaliśmy w tym roku z opłat konferencyjnych.

Tradycyjnie, po zakończeniu pierwszego dnia obrad, odbędzie się po raz jedenasty Gala Konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2021. A po raz czwarty wręczone zostaną Nagrody Środowiskowe "Gwiazdy Umiędzynarodowienia". Uhonorują one osoby, które wniosły wybitny wkład w umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego.

Rejestracja na konferencję i szczegółowy program:

http://www.studyinpoland.pl/konferencja2021/

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl