Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Aktualności -> Wyzwania i problemy społeczeństwa w XXI wieku
Wyzwania i problemy społeczeństwa w XXI wieku PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Informujemy o możliwości współtworzenia recenzowanej monografii naukowej pt.: „Wyzwania i problemy społeczeństwa w XXI wieku", do której prowadzony jest nabór rozdziałów o charakterze przeglądowym i badawczym.

Społeczeństwo w XXI wieku musi się mierzyć z wieloma wyzwaniami i problemami. Szybki przepływ informacji, wzrost liczby ludności, presja dotycząca coraz intensywniejszego trybu życia, częste konflikty pomiędzy wartościami to tylko niektóre czynniki powodujące szereg zmian o charakterze technologicznym, ekonomicznym i prawnym. W środku tych wszystkich bodźców jest społeczeństwo, które odbiera i reaguje. Poznanie, zrozumienie i charakterystyka są ważne, aby możliwe było podejmowanie decyzji dotyczących całego społeczeństwa, czy też pomoc jednostkom cierpiącym z wielu chorób będących następstwem postępu. Zachęcamy do przesyłania propozycji streszczeń prac dotyczących wyzwań oraz problemów stojących przed społeczeństwem w XXI wieku.

Więcej informacji na temat naboru rozdziałów do monografii naukowej  oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie:  http://www.wydawnictwo-tygiel.pl/monografia-naukowa-pt-wyzwania-i-problemy-spoleczenstwa-w-xxi-wieku/

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl