Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak -> Aktualności -> Zaproszenie na konferencję
Zaproszenie na konferencję PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Zapraszamy na szóstą edycję Konferencji Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN.
Już 24-25 listopada spotkamy się online, by dyskutować nad najważniejszymi i najbardziej palącymi kwestiami w szkolnictwie wyższym.

Konferencja nie będzie jednostronna, a interaktywna – zapewnimy wszystkim uczestnikom możliwość udziału w dyskusji.

W ramach wydarzenia czekają na Państwa dwa dni transmisji na żywo pełne debat z udziałem najbardziej prominentnych przedstawicieli środowiska akademickiego w Polsce oraz rzeczowych prezentacji najlepszych rozwiązań wspierających działalność uczelni zwłaszcza w czasie COVID.

Merytorycznie LUMEN 2020 skupi się na zagadnieniach związanych ze skutkami COVID-19, wdrażaniem Ustawy 2.0 i wyzwaniami nowej kadencji władz rektorskich. Pokażemy aktualne trendy w szkolnictwie wyższym, omówimy liczne zmiany prawne i zaprezentujemy innowacje zarządcze gotowe do zaadaptowania na uczelniach.

Łącznie program Konferencji LUMEN obejmuje aż 10 paneli z udziałem 40 praktyków zarządzania uczelniami. Każdy z paneli poświęcony jest innemu, kluczowemu tematowi związanemu z aktualną sytuacją uczelni w Polsce i na świecie. Pierwszy dzień Konferencji dotyczyć będzie zarządzania strategicznego, a drugi zarządzania operacyjnego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Konferencji i naszymi prelegentami na stronie www.lumen.edu.pl - udział jest całkowicie bezpłatny. Zapisz się już dzisiaj!

Zespół PCG Academia

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl