Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak
Rusza druga edycja programu mentorskiego Tech Leaders PDF Drukuj Email

Od początku listopada br. do marca przyszłego roku startuje druga edycja programu mentorskiego Tech Leaders. Jest on dedykowany dla kobiet w IT, które chcą rozwijać idee biznesowe lub karierę zawodową.

Celem projektu jest stworzenie swobodnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą i rozwijania  możliwości w życiu zawodowym, korzystając ze wsparcia doświadczonych mentorów.

“Tech Leaders to coś więcej niż tylko kolejny program mentorski. To społeczność życzliwych ludzi, którzy chcą dzielić się wiedzą, kontaktami, energią i dobrym słowem. Tego wsparcia jakie otrzymuje uczestnik nie da się zastąpić żadnym szkoleniem, książką czy wykładem. Tech Leaders ma to dzięki ludziom, którzy stworzyli ten projekt z pasją i chęcią pomocy, tym którzy są dopiero na początku swojej drogi. Tylko tak możemy razem stworzyć społeczność, w której dobra energia nie przestanie krążyć!” - mówi Ela Wróbel, jedna z uczestniczek Tech Leaders.

W pierwszej edycji wzięło udział 50 uczestniczek z całego świata. Druga edycja wygląda podobnie, każda z uczestniczek będzie mogła współpracować z jednym, wybranym mentorem w czasie indywidualnych sesji mentorskich. Częstotliwość i rodzaj spotkań - online/offline jest ustalana indywidualnie przez mentora i mentee, w zależności od potrzeb. Uczestniczka sama wybiera mentora - na podstawie biogramu i w odniesieniu do sfery, w której chce się rozwijać. W bieżącej edycji uczestniczki będą miały okazję współpracować o miesiąc dłużej.

W gronie mentorów pojawią się eksperci związani m.in. z programowaniem w różnych językach, User Experience, sprzedaży, planowania i rozwoju biznesu, finansowania startupów, komercjalizacji badań naukowych, zarządzaniem zespołami, budowaniem wizerunku.

Organizatorem Tech Leaders jest społeczność Women in Technology we współpracy z Grupą Allegro.

Wydarzenie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, uczestniczki będą wybrane spośród zgłoszeń. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić aplikację do 25 października br. na stronie: http://techleaders.pl

 

Kontakt dla mediów:

Ewelina Wołoszyn

M. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

T. + 48 663 121 699

 

 
Staże w instytucjach kultury - Nabór dla studentów i absolwentów! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 października 2016 07:24

Jesteś studentem? Artystą lub humanistą? Chcesz zdobyć praktykę zawodową?

Nabór prowadzimy od 23.09 do 10.10

Staże w instytucjach kultury zakładają umożliwienie studentom zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych oraz zapewnienie instytucjom kultury możliwości pozyskania nowych, kreatywnych pracowników.

Działanie jest skierowane do studentów kierunków artystycznych i humanistycznych związanych z kulturą oraz instytucji, organizacji pozarządowych i firm działających w sektorze kultury.

Preferowane terminy rozmów kwalifikacyjnych to 18-19.10

Staże powinny rozpocząć się po 18.10.2016 i zakończyć do 6.03.2017

Dla najlepszych stażystów przewidziano bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania kulturą!

Regulamin, formularze zgłoszenia oraz informacje o projekcie znajdują się http://nck.pl/edycja-jesienna/

Szczegółowych informacji udziela Irmina Recka-Wyżga, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. (022) 2 100 117

 
Konkurs dla Programistów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 października 2016 07:16

W imieniu Wydziału Informatyki, Elektroniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz firmy ADB chciałabym zaprosić do ogólnopolskiego konkursu dla programistów, który odbędzie się w listopadzie.

IWONA GOLUSIK| Marketing & Communication Manager

 

Sczegóły dostępne są na stronach:

https://www.facebook.com/adbbrainwars#

http://adb-brain-wars.com/

 

 
Program Praktyk Letnich PDF Drukuj Email
środa, 25 maja 2016 10:27

 

 
Zaproszenie do udziału w badaniu aktywności zawodowej osób młodych PDF Drukuj Email
środa, 25 maja 2016 09:52

Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie rozpoczęło regionalne badanie osób, które nie ukończyły 30 roku życia – zatrudnionych i niepracujących. Potrwa ono do końca września br. Krótka anonimowa ankieta on-line służy diagnozie czynników osłabiających i wzmacniających aktywność zawodową młodych: mlodzi.ankietka.pl

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

Strona 17 z 24

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl