Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak
XVII Kongres Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz   
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 17:27

 

Zapraszamy studentów oraz pracowników do udziału XVII Kongresie Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych. Konferencja odbędzie się 13 kwietnia (wtorek) w godzinach 10.00 – 14.15.

Link do transmisji: https://alebank.pl/KFNM2021-transmisja-online. Szczegółowy program znajdziecie Państwo na stronie: www.aleBank.pl/KFNM. Jeżeli będziecie Państwo mieli pytania do prelegentów zapraszamy do ich zadawania za pośrednictwem strony: https://alebank.pl/pytania

 

Zmieniony: poniedziałek, 12 kwietnia 2021 17:34
 
KONGRES EDUKACJI FINANSOWEJ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI PDF Drukuj Email

 

ZAPRASZAMY

NA

KONGRES EDUKACJI FINANSOWEJ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

KTÓRY BĘDZIE TRANSMITOWANY PODCZAS OGÓLNOPOLSKIEGO SPOTKANIA KOORDYNATORÓW I WYKŁADOWCÓW PROGRAMU NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE BIZNESEM

ON-LINE

W dniu 25 marca 2021 r. o godz. 9:00 rozpocznie się coroczne Ogólnopolskie Spotkanie Koordynatorów i Wykładowców Programu NZB, w ramach którego transmitowany będzie Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości.

Kongres to najważniejsze miejsce międzyśrodowiskowej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania współpracy w ramach działań edukacyjnych w zakresie finansów, cyberbezpieczeństwa i przedsiębiorczości.

Udział w Spotkaniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji na stronie www.aleBank.pl/SKNZB.

Zarejestrowani uczestnicy Spotkania otrzymają zaświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników naukowych i dydaktycznych oraz studentów do udziału w Spotkaniu.

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem to realizowany od 2009 r. na ponad 130 polskich uczelniach, jeden z największych programów edukacji ekonomicznej, skierowany do studentów i pracowników naukowych. Powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, przy wsparciu i zaangażowaniu Krajowej Izby Rozliczeniowej.

Formularz rejestracyjny znajduje się na www.aleBank.pl/SKNZB w zakładce Rejestracja.

 

 

 
Studencie! Podejmij wyzwanie PDF Drukuj Email

SUCCESS Logistics Group to nowoczesna, silna grupa, której celem jest podejmowanie  nowych wyzwań na dynamicznie rozwijającym się rynku usług logistycznych.

Chciałbyś być częścią tego prężnego zespołu? Myślisz o swojej przyszłości zawodowej – praktykach, stażu, pracy?

Zapraszamy Cię na spotkanie z przedstawicielami SUCCESS Logistics Group już w najbliższą środę, 17 marca, o godzinie 10.00 na platformie Google Meet.

Najważniejszymi obszarami działalności grupy są usługi z zakresu magazynowania, dystrybucji, spedycji oraz agencji celnej, jak również doradztwo i wsparcie w procesie organizacji eksportu i importu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu zagranicznym i elastycznej ofercie SLG Group dostarcza ukraińskim przedsiębiorstwom informacje oraz usługi umożliwiające im ekspansję na rynki europejskie.

Kontakt ws. spotkania:

Iwona Lasek-Surowiec, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 82 564 03 59

Zapraszamy!

 
Testowanie na Front-endzie - weź udział w wydarzeniu dev.js Online #17 PDF Drukuj Email

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia dev.js Online #17, przeznaczonej dla programistów JavaScript. Wydarzenie online odbędzie się 9 marca  2021 roku o godzinie 18:30. Event jest unikalny w skali całego kraju.

Głównym jego celem,  jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/devjsonline17/


Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.


Agenda

18:30 - Start prezentacji: Dlaczego nie chcemy testować Front-Endu? - Dawid Piasecki

Q&A - Pytania do prelegenta

Opis prelegenta:
+ Dawid Piasecki
Nazywam się Dawid i jestem programistą Front-End już od prawie pięciu lat.

Mieszkam w Gdańsku, a pracuje jako Senior JavaScript Developer w STX Next,

jestem tu odpowiedzialny za pracę w projekcie, pomoc innym i czasami rekrutację nowych pracowników.

Po godzinach uczę ludzi programowania, zarówno prowadząc konsultacje,

jak i w bardziej zorganizowanych formach. Moją misją jest wytwarzanie dobrego jakościowo oprogramowania, a po godzinach dzielenie się wiedzą z początkującymi developerami,

gdyż wiem jaką ścianę mają oni do przejścia na początku swojej drogi w IT.

Organizatorem wydarzenie jest społeczność dev.js - czyli największa w Polsce organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów we Frontendzie i JavaScript. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT. Społeczność dev.js organizuje wydarzenia stacjonarne, konferencje a teraz wydarzenia online. Więcej o społeczności znajdziecie na ich social media:
Facebook:
https://www.facebook.com/devjspoland
Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCxjt-fYLh5DlODJvz7PqH8Q
Meetup:
https://www.meetup.com/pl-PL/dev-js/

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

 
Bezpłatne wzory dokumentów niezbędnych dla studentów PDF Drukuj Email

Wszystkie osoby wchodzące na dzisiejszy rynek pracy muszą pamiętać o swoich prawach i obowiązkach. Jednym z takich istotnych obowiązków pracowniczych jest sporządzanie i przechowywanie niektórych dokumentów. Portal pracy Aplikuj.pl stworzył darmowy moduł, w którym można sprawdzić, porównać i pobrać rozmaite dokumenty HR.

Darmowa baza dokumentów HR to narzędzie przydatne zarówno dla pracowników z firmowych działów HR jak i dla osób szukających dopiero praktyk absolwenckich czy już docelowego zatrudnienia. Wszyscy znajdą tam dokumenty pracownicze niezbędne na każdym etapie swojej ścieżki zawodowej, czy etapu zatrudnienia pracowników.

Studenci wkraczający na dzisiejszy rynek pracy szczególnie zainteresują się dokumentami dotyczącymi praktyk absolwenckich, czy umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego. Warto zapoznać się z takimi dokumentami, zanim staniemy przed możliwością ich podpisania.


Korzystanie z dokumentów pracowniczych jest bardzo intuicyjnie. Szablon każdego dokumentu HR można pobrać w formacie .pdf lub w formacie .doc do wygodnej edycji.

Przy okazji warto zapoznać się z artykułami dotyczącymi poszczególnych dokumentów. Można się z nich dowiedzieć między innymi, kiedy i jakie dokumenty należy przechowywać, w jakich terminach należy składać poszczególne wnioski czy podania, oraz jakie są konsekwencje złożenia czy otrzymania konkretnego dokumentu.

Moduł z dokumentami kadrowymi został uruchomiony jako darmowe narzędzie portalu pracy Aplikuj.pl. Warto korzystać z niego na każdym etapie zatrudnienia.


Warto też zapoznać się z bardziej szczegółowymi artykułami o rozliczaniu wynagrodzeń według formy zatrudnienia oraz wymiaru czasu pracy – w poradnikach znajdziemy informacje na temat dodatków, świadczeń i zwolnień ze składek oraz zasad ich przyznawania


Warto też zapoznać się z bardziej szczegółowymi artykułami o rozliczaniu wynagrodzeń według formy zatrudnienia oraz wymiaru czasu pracy – w poradnikach znajdziemy informacje na temat dodatków, świadczeń i zwolnień ze składek oraz zasad ich przyznawani

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 32

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl