Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak
Medycyna przyszłości PDF Drukuj Email

Rozwijająca się telemedycyna, VR używany do rehabilitacji, roboty pomagające w przeprowadzaniu skomplikowanych operacji - to tylko kilka przykładów zmieniającej się medycyny. Już 1 grudnia br. w Bibliotece Narodowej, w Warszawie odbędzie się druga edycja jednodniowej konferencji MEDmeetsTECH. W czasie jej trwania zostanie przedstawionych więcej inteligentnych rozwiązań łączących medycynę i technologię.

“MEDmeetsTECH jest przestrzenią, która łączy środowisko medyczne i technologiczne,  ta myśl towarzyszyła nam przy tworzeniu tego wydarzenia. Proszę zauważyć, że rozwój tej przestrzeni może przyczynić się do rozwiązania globalnych problemów medycznych, polepszenia lub uratowania życia drugiego człowieka. MEDmeetsTECH ma być miejscem, gdzie panuje swobodny przepływ wiedzy, doświadczenia, pomysłów, współpraca pomiędzy ludźmi biznesu, nauki, nowych technologii” - mówi Janusz Kowalski, jeden z organizatorów MEDmeetsTECH.

Konferencja została podzielona na kilka bloków tematycznych, dotyczących m. in.: wprowadzania produktu na rynek, pozyskiwania funduszy na projekt, startutupów. Jednym z prelegentów II edycji MEDmeetsTECH będzie Genta Kondo Założyciel i CEO japońskiej firmy technologicznej Exiii (exiii.jp), konstruktor znanej na całym świecie protezy ręki Handiii. Skonstruowana przez Genta i jego zespół proteza to bioniczna ręka, umożliwiająca wykonanie prezycyjnych ruchów i powrót pacjenta do niemal pełnej sprawności fizycznej. O możliwościach i wyzwaniach bionicznej protezy ręki opowie również Bartosz Rajewski z vBionic. Jacek Rozum, Alina Klimczak-Wieczorek i  Mateusz Jankowski z Fundacji im. Lesława A. Pagi przedstawią sytuację telemedycyny w Polsce. Student Piotr Pyllos, który zajmuje się rozwiązaniami dla niewidomych z zastosowaniem uczenia maszynowego opowie o sztucznej inteligencji w medycynie. Naomi Malska z HiProMine S.A. nakreśli temat związany z pozyskiwaniem finansów na własne projekty. Anita Kijanka z Come Creations Group i Fundacji Network Creations, zaprezentuje zagadnienie promocji innowacyjnych produktów medycznych.

“MEDmeetsTECH jest kierowana do przedsiębiorców, lekarzy, naukowców szukających współpracy i nowych możliwości w branży medycznej i technologicznej. Dla pasjonatów rozwiązań wynikających z połączenia tych środowisk. Jest kierowana również do młodych, przedsiębiorczych ludzi z pomysłami w tej dziedzinie” mówi Ewelina Wołoszyn, jeden z organizatorów MEDmeetsTECH.

Organizatorem wydarzenia są Avance Galicja Agencja Reklamowa oraz Medical Effiom Uman-Ntuk we współpracy z Lonsley.

Konferencja odbędzie 1 grudnia w Bibliotece Narodowej, w Warszawie. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: http://medmeetstech.com.

 

Kontakt dla mediów:

Ewelina Wołoszyn

M: +48 663 121 699

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
BiK Edu PDF Drukuj Email

 

 
Końcówka sezonu stypendialnego PDF Drukuj Email

Trwa sezon na stypendia. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl.

Serwis skierowany jest przede wszystkim do studentów i uczniów poszukujących możliwości finansowania swojego rozwoju naukowego oraz do doktorantów, naukowców, artystów i sportowców. Odwiedzający znajdą w zasobach serwisu nie tylko bazę stypendiów i konkursów. Portal jest również źródłem wiedzy o regulacjach prawnych dotyczących pomocy finansowej dla uczniów i studentów, aktualnych informacji na temat projektowanych zmian oraz o badaniach dotyczących rynku stypendiów w Polsce. Posiada także aktualną bazę organizatorów programów stypendialnych.

W ciągu kilku lat serwis był intensywnie rozwijany i obecnie jest jedynym tak bogatym internetowym źródłem wiedzy o tej tematyce. Bazy www.mojestypendium.pl zawierają ponad 7600 stale aktualizowanych informacji dotyczących szerokiej gamy form wsparcia oferowanego przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, firmy, oraz szkoły wyższe.

Serwis mojestypendium.pl ma również przyjemność zaprezentować nowy spot promujący możliwości rozwoju. Co może być wsparciem na drodze rozwoju? Przekonaj się: https://www.youtube.com/watch?v=_ZIwxtnUIMc!

W bazie znaleźć można stypendia, konkursy i staże, które pomogą Ci się rozwijać. Wejdź na mojestypendium.pl i poszukaj stypendium dla siebie. W znalezieniu odpowiedniej oferty pomoże Ci tutorial „Jak znaleźć stypendium?”: www.youtube.com/watch?v=oX7KqOS4Rtw.

Serwis prowadzony jest w ramach programu Fundacji Dobra Sieć. Partnerem serwisu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

 

***

Fundacja Dobra Sieć została założona w maju 2009 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Początki FDS to dwa zasadnicze programy: Moje Stypendium i E-wolontariat, które z czasem zaowocowały powstaniem wielu innych działań. Najważniejszym naszym celem jest rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce.

 

Kontakt:

Fundacja Dobra Sieć

ul. Marszałkowska 6 m. 17

00-590 Warszawa

tel. +48 22 825 70 22

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Płatne staże w parlamencie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 października 2016 08:46

 

 
STYPENDIUM Z WYBORU PDF Drukuj Email
czwartek, 06 października 2016 08:07

Do 8 listopada 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach V edycji konkursu Stypendium z Wyboru. Konkurs adresowany jest do studentów i absolwentów  do pierwszego roku po ukończeniu studiów, w tym także studenci studiów podyplomowych i doktoranckich do 30. roku życia. W ramach konkursu można uzyskać do 5 000 zł na zrealizowanie swojego marzenia.

Chcesz się rozwijać zawodowo, ale brakuje Ci odwagi i odpowiedniego wsparcia finansowego? Teraz masz szansę zrealizować swoje marzenie – 26 września ruszyła V edycja  Stypendium z Wyboru, programu, w ramach którego dotychczas przekazano studentom i absolwentom ponad 320 000 zł na realizację ich projektów.

Profesjonalny kurs języka japońskiego w Tokio, staż w WHO czy warsztaty musicalowe w Londynie to tylko kilka marzeń, o których wsparcie finansowe walczyli uczestnicy poprzednich edycji Stypendium z Wyboru. Dodatkowa aktywność na studiach pozwoli Ci zrealizować zawodowe ambicje, zdobyć unikalne doświadczenie oraz szybciej osiągnąć Twój zawodowy cel. Nie wahaj się i już teraz pomyśl o swoim projekcie.

Do udziału w Stypendium z Wyboru może zgłosić się student i absolwent do pierwszego roku po ukończeniu studiów, w tym także studenci studiów podyplomowych i doktoranckich do 30. roku życia. W pierwszym etapie programu należy przygotować atrakcyjny projekt w formie video, prezentacji lub eseju.

Cel zgłoszenia musi być ściśle związany z rozwojem zawodowym lub edukacją. Nagrodzonych zostanie od kilku do kilkunastu projektów, które otrzymają największą liczbę głosów internautów w drugim etapie programu. Zgłoszenia można przesyłać od 26 września 2016 r. do 8 listopada 2016 r. na www.stypendiumzwyboru.pl.

Stypendium z Wyboru organizowane jest przez Fundację Absolvent.pl. Wśród Mecenasów V edycji znaleźli się m.in.: Nestlé Polska oraz Mediacap.

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 17

LogowanieOnline

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj88
mod_vvisit_counterWczoraj131
mod_vvisit_counterW tym tygodniu219
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu976
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2195
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu3239
mod_vvisit_counterWszystkie746274

Online (20 minutes ago): 1
Twoje IP: 34.228.142.94
,
Today: Gru 18, 2018

Sonda

W jakim kierunku powinna sie rozwijac nasza strona?
 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl