Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak
Rozwiń skrzydła z Moim Stypendium! PDF Drukuj Email

 

Poszukujesz źródeł wsparcia swojego rozwoju naukowego, artystycznego, sportowego? Myślisz o wyjeździe na studia za granicą? A może szukasz ciekawych ofert konkursów? Zajrzyj na MojeStypendium.pl - to całkowicie darmowa baza ofert stypendiów krajowych i zagranicznych, konkursów i staży. Na portalu publikowane są także artykuły o tematyce stypendialnej i edukacyjnej.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce i na świecie działa wiele organizacji oferujących różnorodne programy stypendialne. Stypendium może pomóc m.in. sfinansować studia na wymarzonej uczelni osobom z małych miejscowości, umożliwić wyjazd na staż za granicę czy realizację projektu artystycznego. Bezpłatna, dostępna dla wszystkich baza stypendiów, konkursów i staży na portalu MojeStypendium.pl pomaga znaleźć oferty odpowiadające zainteresowaniom i sytuacji życiowej danej osoby.

Wiedza, doświadczenie i mądre dziennikarstwo

Portal Moje Stypendium prowadzony jest od 2006 roku przez Fundację Dobra Sieć - organizację społeczną, która od ponad 10 lat aktywnie działa w obszarze wykorzystywania nowych technologii dla dobra społecznego, w tym popularyzacji wiedzy o programach stypendialnych. W bazie serwisu od początku jego istnienia zgromadzone zostało ponad 12 tysięcy ofert stypendiów, konkursów i staży.

Moje Stypendium to nie tylko baza ofert - to także baza wiedzy. Na portalu regularnie publikowane są artykuły o tematyce związanej ze stypendiami i edukacją - m.in. o tym, jak poszukiwać stypendiów w Polsce czy gdzie szukać wsparcia na studia za granicą.

Wsparcie w czasie epidemii

Zwłaszcza w sytuacji dużej niepewności związanej z systemem edukacji i rynkiem pracy wywołanej pandemią COVID-19, wartościowe inicjatywy stypendialne, będące elementem rozbudowanej sieci wsparcia, mogą być szczególnie pomocnym narzędziem dla wielu osób.

Fundacja stara się służyć swoim doświadczeniem i wiedzą również w obecnej sytuacji. W ostatnim czasie na portalu pojawiły się m.in. artykuły w przystępny sposób opisujące, jak wygląda funkcjonowanie szkół i powrót na uczelnie w czasie epidemii.

Pomoc dla organizatorów stypendialnych oraz badania stypendiów

Działalność Fundacji obejmuje także szeroko zakrojone badania i analizy systemu stypendiów w Polsce oraz wsparcie organizacji w tworzeniu, udoskonalaniu i promocji programów stypendialnych. Między innymi, na portalu regularnie publikowane są zestawienia grantów dla organizacji ze szczególnym uwzględnieniem grantów dla organizatorów stypendialnych oraz organizacji społecznych działających na polu edukacji i przeciwdziałaniu wykluczeniu.

W 2018 roku Fundacja przeprowadziła kompleksowe badanie polskich organizacji stypendialnych, którego wyniki zostały opublikowane w raporcie „Mapa stypendiów II”, na podstawie którego opracowana została broszura „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”. Broszura przybliża tematykę stypendiów w Polsce w przystępny sposób - może służyć zarówno osobom szukającym wsparcia stypendialnego, jak i organizacjom, które planują uruchomić własny program stypendialny.

W poszukiwaniu wsparcia i wiedzy zajrzyj na www.mojestypendium.pl!

 
Szkolenie nt. funduszy europejskich PDF Drukuj Email

Już 16 września możecie wziąć udział w ciekawym webinarze pt. „Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej na obszarach wiejskich”. Spotkanie informacyjne przeznaczone jest dla osób zainteresowanych założeniem firmy oraz szeroko rozumianymi Funduszami Europejskimi

Oto plan spotkania:

10.00 - 10.05 Informacje organizacyjne oraz oferta sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

10.05 - 10.25 Możliwości wsparcia na założenie działalności gospodarczej – dotacje i pożyczki

10.25 - 11.00 Dotacja na założenie działalności gospodarczej z Lokalnej Grupy Działania „Nasze Roztocze”

11.00 – 11:15 Pytania i odpowiedzi

Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny tu: https://formularze.rpo.lubelskie.pl/public-app/form/178

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Więcej informacji pod numerem telefonu: 84 638 02 67

https://rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/wydarzenia/webinarium-fundusze-europejskie-na-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej-na-obszarach-wiejskich1609-1/

 
Nabór do służby w Państwowej Straży Pożarnej PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY W PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej (Dz. U. z 2018 r. poz 672)

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie

ogłasza nabór do służby

w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie

 
Konkurs stażowy - Agencja Marketingowa NPROFIT PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIE

Agencja Marketingowa NPROFIT już od ponad dziesięciu lat świadcząca usługi w oparciu o naukową metodę SEO, właściciel platformy Terdeals.com ogłasza konkurs stażowy na stanowisko copywriter.

 

ZADANIA

Stażysta będzie odpowiadał za:

  • przygotowanie treści zgodnie z zasadami SEO na potrzeby nowego projektu – Terdeals.com,
  • współpracę ze specjalistami ds. SEO,
  • aktywne włączenie się w pracę działu SEO.

OFERTA

Stażysta podczas płatnego stażu zdobędzie wiedzę i doświadczenie z zakresu:

  • copywritingu,
  • pozycjonowania,
  • reklamy internetowej.

WYMAGANIA

Kandydat jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konkursu, przygotowania zadania oraz przesłania go wraz z CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 16 października 2020 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 23 października 2020 r.

 

 

Agencja NPROFIT (Nprofit.pl) - świadczy usługi w oparciu o naukową metodę SEO. Od ponad 10 lat pomaga pozyskiwać klientów za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Obecny kilkudziesięcioosobowy i międzynarodowy zespół specjalistów posiada czynny udział w sukcesie ponad 500 przedsiębiorstw. Działając w zakresie marketingu internetowego, oferuje między innymi prowadzenie procesu pozycjonowania, kampanii Google Ads, działania z zakresu PR, czy promocji
w mediach społecznościowych.

Jakość usług potwierdza ranking e-Gazele Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się małych
i średnich firm e-commerce, w którym NPROFIT znalazł się już po raz piąty.

Agencja przestrzega zasad etyki w biznesie i – co ważne – funkcjonuje także w oparciu o koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspiera zarówno lokalne organizacje charytatywne,
jak i ogólnopolskie inicjatywy.

 
Przedweekendowy wysyp oferty pracy PDF Drukuj Email

Przejrzeliśmy serwisy i portale z ofertami pracy. Z myślą o naszych studentach i absolwentach wybraliśmy kilka najciekawszych. Być może znajdziecie wśród nich coś dla siebie. Powodzenia!

 

Inspektor w Oddziale Celnym w Białej Podlaskiej

Pracownik działu reklamy - market budowlany Chełm

Sekretarka

Audytor wewnętrzny

Inspektor ochrony zabytków

Starszy inspektor ochrony środowiska

Oracle Database Administrator

Specjalista do spraw: kadr i szkolenia - Lubelski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej

Inspektor weterynaryjny do spraw weterynaryjnej kontroli granicznej

 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 32

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl