Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak
Spotkanie z Przedstawicielami Ministerstwa Obrony Narodowej PDF Drukuj Email

Zapraszamy środowisko akademickie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie na spotkanie promocyjno-informacyjne z przedstawicielami Ministerstwa Obrony Narodowej na temat Legii Akademickiej. Odbędzie się ono 3 grudnia br. o godz. 11.30 w sali nr 105 (sala senatu) w budynku rektoratu, ul. Pocztowa 54. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt z dr Iwoną Lasek-Surowiec, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 82 564 03 59.

 

 
WyGoogluj sobie Staż w Agencji SEO! PDF Drukuj Email

Trwa konkurs o staż, organizowany przez Agencję AFTERWEB. Udział w konkursie mogą wziąć licealiści i studenci, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie.

Do wygrania jest 3-miesięczny płatny staż stacjonarny (we Wrocławiu lub Wałbrzychu) albo online. Zwycięzcy sami zadecydują o formie odbycia stażu oraz wybiorą dział, w którym chcą zdobywać doświadczenie zawodowe. Otrzymają też wynagrodzenie w wysokości 3000 zł oraz szansę na stałe zatrudnienie.

Żeby wygrać, należy:

przygotować pracę konkursową pt. "Moja wizja Google za 50 lat",

wejść na stronę organizatora, kliknąć w znak /Konkurs Staż/ i odpowiedzieć na 6 pytań sprawdzających umiejętności googlowania,

przesłać odpowiedzi wraz z pracą konkursową, korzystając z gotowego formularza.

Czas trwania konkursu: 15.10 – 15.12.2019 r.

Wyłonienie Zwycięzców: 06.01.2020 r.

Regulamin konkursu: https://afterweb.pl/regulamin-konkursu-wygoogluj-sobie-staz.pdf

 

 
Inspirujące szkolenie z ekonomii społecznej już za nami! PDF Drukuj Email

30 października br. Biuro Karier Żak zorganizowało warsztaty z ekonomii społecznej, w których uczestniczyli studenci z kierunków: Pedagogika, Rolnictwo oraz Stosunki międzynarodowe. Odbyły się one w ramach projektu pt. „Ekonomia społeczna – drogowskaz rozwoju społecznego”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.

Pod nazwą ekonomia społeczna kryje się działalność, w ramach której zyski nie podlegają podziałowi, a są przeznaczane na cele związane z tą działalnością lub na rzecz wspólnoty.

Ekonomia społeczna i solidarna pozostaje więc na pograniczu sektora przedsiębiorczości oraz sektora organizacji pozarządowych. Służy ona integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych marginalizacją społeczną, tworzeniu miejsc pracy, świadczeniu usług społecznych użyteczności publicznej (na rzecz interesu ogólnego) oraz rozwojowi lokalnemu.

 
Spotkanie z ekspertem PDF Drukuj Email

 
Bezpłatny program Bik Edu PDF Drukuj Email
czwartek, 31 października 2019 12:11

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 24

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl