Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak
Zgłoś kapelę na Rock in Mińsk Fest 2015! PDF Drukuj Email
środa, 20 maja 2015 12:16

Stowarzyszenie Niezależna Inicjatywa Kulturalna zaprasza wszystkie kapele niemające podpisanego kontraktu płytowego do udziału w dziewiątej edycji festiwalu Rock In Mińsk Fest. Wystarczy do 31 maja 2015 roku wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.rimfest.pl.

Festiwal odbędzie się 27 czerwca 2015 w Mińsku Mazowieckim. W ramach festiwalu rozegrany zostanie konkurs dla zespołów, niemających podpisanego kontraktu płytowego. Na przeglądzie wystąpi 5 kapel. Po zakończeniu występu wszystkich zespołów zakwalifikowanych do udziału w przeglądzie, równolegle z obradami jury, wystąpią Farben Lehre i Acid Drinkers.

Jak co roku zapraszamy zespoły do nadsyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony internetowej rimfest.pl. Wystarczy wypełnić prosty formularz i załączyć swoje 3 utwory. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja 2015! Zwycięzca zgarnie 5 tysięcy złotych oraz zagra koncert następnego dnia, w niedzielę 28 czerwca.

Przypomnijmy – podczas dotychczasowych edycji Festiwalu, wystąpiły takie zespoły jak: HappySad, 2TM2,3, LIPALI, Acid Drinkers, Voo Voo, Kim Nowak, Power of Trinity, Luxtorpeda, Indios Bravos, Armia, Łąki Łan. Jurorami Rimfestu byli: Olaf Deriglasoff, Robert Brylewski, Adam Wolski, Paweł Kostrzewa, Małgorzata Halber, Marek Wiernik, Piotr Kędzierski, Piotr "Makak" Szarłacki, Małgorzata Kaczmarek oraz wielu innych dziennikarzy i muzyków. Od 5 lat festiwal wpisuje się w Festiwal 4M – Mińsk Mazowiecki Miasto Muzyki.

Przejdź do formularza i zgłoś zespół: http://rimfest.pl/zglos_zespol.php

 
Konkurs dla organizacji młodzieżowych PDF Drukuj Email
piątek, 15 maja 2015 12:01

Więcej…
 
WOLONTARIAT NA SŁOWACJI – WAKACJE 2015!!! PDF Drukuj Email
czwartek, 07 maja 2015 12:00

WOLONTARIAT NA SŁOWACJI – WAKACJE 2015!!!

Dla naszego słowackiego Partnera, Občianske združenie KERIC (Nabrezna 1351, 02201 Cadca, Slovakia), poszukujemy dwóch Wolontariuszy do udziału w projekcie Wolontariatu Europejskiego "Experience Educate Empowerment" na Słowacji w skansenie Vychylovka w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2015 r. Z wybranymi osobami zostanie podpisane trójstronne porozumienie wolontariackie, zawierane przez każdego Wolontariusza z osobna, organizację goszczącą (KERIC), organizację wysyłającą (Stowarzyszenie Serce i Umysł).

Strona www Partnera słowackiego: http://www.keric.sk/en/

Strona www skansenu Vychylovka: http://www.kysuckemuzeum.sk/index.php/muzeum-kysuckej-dediny

 

Więcej…
 
Dni Otwarte w EACTIVE PDF Drukuj Email
Wpisany przez lee   
czwartek, 07 maja 2015 11:53

 

 

Więcej…
 
IXEDYCJA KONKURSU „TERAZ POLSKA PROMOCJA I ROZWÓJ” PDF Drukuj Email
czwartek, 07 maja 2015 11:43

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 41 42 Następna > Ostatnie >>

Strona 41 z 42

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl