Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak
LUBLIN INNOVATION DAYS W LUBELSKIM PARKU NAUKOWO-TECHNOLOGICZNYM PDF Drukuj Email
piątek, 27 listopada 2015 13:05

 

W dniach 9 - 11 grudnia 2015 roku zapraszamy wszystkich naukowców, przedsiębiorców, innowatorów, oraz studentów na 3-dniowe święto innowacji, biznesu i nauki - LUBLIN INNOVATION DAYS!

Właśnie ruszyła rejestracja na konferencję generalną 9 grudnia! To na niej eksperci z całej Polski opowiedzą jak osiągnięcia naukowe przekuć w dochodowy biznes. Wśród prelegentów zaszczyci nas m.in. profesor Wiesław Nowiński - autor atlasów mózgu i laureat w kategorii „Całokształt twórczości” Europejskiego Wynalazcy Roku 2014 organizowanego przez Europejski Urząd Patentowy!

10 grudnia odbędą się spotkania z serii Meet Biotech - Boost Biotech i Aula Lublin. Z kolei 11 grudnia warsztaty z komercjalizacji i wspierania innowacyjności. Warsztaty komercjalizacyjne poprowadzą w pełnym składzie nasi inno-brokerzy. Plan warsztatów został tak opracowany, by znaleźli na nich coś dla siebie zarówno naukowcy jak i przedsiębiorcy. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie udziału w praktycznych warsztatach komercjalizacyjnych. Na wydarzenia 10 i 11 grudnia będzie obowiązywała oddzielna rejestracja.

Więcej informacji znajdziecie na www.innovation.lpnt.pl

 

 
Platformy Startowe PDF Drukuj Email
piątek, 27 listopada 2015 12:56

 

Co to jest ?

„Platformy startowe dla nowych pomysłów” to kompleksowy program wspierania startupów, realizowany w ramach Programu Polska Wschodnia 2014-2020. Pomoże on młodym ludziom (do 35 roku życia) przekształcić pomysł w innowacyjny biznes.

Dla kogo ?

Wsparcie skierowane jest przede wszystkim do absolwentów i studentów ostatnich lat studiów, którzy mają pomysł na innowacyjny biznes i chcą uruchomić firmę w Polsce Wschodniej.

Jak to działa ?

Już wiosną 2016 r. wybrane w konkursie ośrodki innowacji z Polski Wschodniej – tzw. animatorzy Platform startowych – przeprowadzą nabór pomysłów. Najlepsi pomysłodawcy przystąpią do tworzenia własnego przedsiębiorstwa. Jako start-uperzy otrzymają niezbędną pomoc w udoskonaleniu swojej koncepcji pod kątem rynkowym, tak by w rezultacie wypracować odpowiedni model biznesowy dla swojej firmy.

Platformy startowe zapewnią młodym przedsiębiorcom indywidualne wsparcie.

Obejmie ono:

opiekę w formie branżowego mentoringu (indywidualne oraz grupowe sesje mentoringowe);

coaching (np. biznesowy, marketingowy, finansowy, technologiczny);

inne usługi niezbędne do przeprowadzenia prac nad rozwojem nowego pomysłu biznesowego;

dostęp do stanowiska pracy.

Startupy, które będą gotowe do wejścia na rynek ze swoim produktem lub usługą będą mogły ubiegać się nawet o 800 tys. zł bezzwrotnej dotacji na rozwój swojej firmy.

 

Więcej informacji:

Strona internetowa Programu Polska Wschodnia: www.polskawschodnia.gov.pl

Artykuł o platformach startowych

Informacje o konkursie dla animatorów

Więcej o działaniach Programu Polska Wschodnia

 
Program Aktywizacja
wtorek, 10 listopada 2015 08:50

 

Wystartowała kolejna edycja programu wspierającego młodych przedsiębiorców.  Program Aktywizacja to projekt pomagający polskim przedsiębiorcom wkraczać w świat biznesu. To realne wsparcie dla nowo powstałych firm, dzięki któremu mikro i małe przedsiębiorstwa mogą otrzymać kompleksowy pakiet darmowych korzyści, niezbędnych do prowadzenia swojej działalności. (więcej: załączniki z informacją+logo).

PROGRAM

 
Zapraszamy PDF Drukuj Email
środa, 04 listopada 2015 06:53

Zapraszamy studentów do zapoznania się treścią e-booka pt. 50 najczęstszych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej.

Poradnik znajduje się pod linkiem:

https://interviewme.pl/ebook-rozmowa-kwalifikacyjna.

Życzymy miłej lektury. Biuro Karier Żak PWSZ w Chełmie

 
XI Studenckie Targi Pracy PDF Drukuj Email

 

Świetna okazja! Zdobądź pracę lub praktykę !!!

Nie wiesz gdzie możesz szukać pracy lub praktyki i kogo poprosić o radę? Chcesz porozmawiać z przedstawicielami firmy, w której chciałbyś pracować, ale do tej pory nie miałeś okazji lub odwagi? Chciałbyś dowiedzieć się kogo poszukuje Wizz Air, Deloitte, Port Lotniczy Lublin, Atos, Infosys. A może marzysz o ścieżce dyplomatycznej lub o karierze w Instytucjach UE. Zastanawiasz się jak filolog odnajduje się w biznesie?

Wkrótce ruszają:

XI Studenckie Targi Pracy i Praktyk

27 października 2015 r. w Lublinie

Al. Racławickie 14,

parter i I piętro Kolegium Jana Pawła II

w godz. 10:00 – 15:00

 

Targi Pracy i Praktyk to inicjatywa skierowana do wszystkich studentów i absolwentów lubelskich uczelni wyższych. W tegorocznej edycji targów spotkają się z Państwem przedstawiciele międzynarodowych korporacji, firm ogólnopolskich, a także lokalnych pracodawców i instytucji rynku pracy. Swoją propozycję rekrutacyjną przedstawią pracodawcy reprezentujący takie branże jak: finanse, bankowość, doradztwo personalne, FMCG, BPO, IT, a także służby mundurowe oraz fundusze strukturalne. Swoją obecność na spotkaniu z Państwem zapowiedziało 55 firm i instytucji.

Zapraszamy także do udziału w debacie poświęconej rynkowi pracy

„Maraton do Pracy”

godz. 11:30 – 13:30 sala CTW 114

W charakterze ekspertów zaprosiliśmy doświadczonych rekruterów, którzy podpowiedzą w co inwestować swój czas aby osiągnąć sukces zawodowy.

 

W ramach Targów Pracy pracodawcy przeprowadzą dodatkowo bezpłatne warsztaty doskonalące praktyczne kompetencje poszukiwane na rynku pracy. W strefie konsultacji sprawdzisz swoje CV oraz przejdziesz symulację rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Szczegóły inicjatywy:  www.kul.pl/targi

NIE CZEKAJ, WPISZ DATĘ TARGÓW W SWÓJ KALENDARZ JUŻ DZIŚ !!!

 
<< Początek < Poprzednia 31 32 33 34 Następna > Ostatnie >>

Strona 31 z 34

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl