Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak
Webinar Dla Studentów #ZainwestujWSiebie - rozwój w czasach pandemii PDF Drukuj Email

Jakie kompetencje są cenione na rynku pracy? Jak w czasach pandemii zadbać o swój rozwój i jak przygotować się do wejścia na rynek pracy?

Na te pytania odpowiedzą Patrycja Lipińska, rekruter w Santander Bank Polska oraz Izabela Litera, menedżer Santander Universidades.

Według Międzynarodowej Organizacji Pracy MOP, pandemia ma niszczycielski wpływ nie tylko na nasze zdrowie i psychikę, ale także rynek pracy. MOP sugeruje, że pandemia ma nieproporcjonalny wpływ na zatrudnienie młodych ludzi. Z ostatnich badań wynika, że to właśnie oni napotykają największe przeszkody w kontynuacji rozwoju osobistego i edukacji, zmiany pracy i wejściu na rynek.

Wydarzenie #ZainwestujWSiebie odbędzie się 9 grudnia 2020 r. na platformie: https://www.wirtualnetargiedukacyjne.pl.

 
Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie PDF Drukuj Email

Powiatowy Urząd Pracy uruchomił nabór wniosków o przyznanie środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ich rozpatrywanie odbywa się na bieżąco. Wartość dofinansowania wynosi 25 000,00 zł. Zachęcamy do podjęcia próby i rozpoczęcia własnego biznesu. Środki pochodzą z projektu pt.: „Nowy start –lepsze jutro (VI)”, Oś Priorytetowa 9, Działalnie 9.2, RPO WL 2014-2020. Mogą po nie aplikować osoby w wieku 30 lat i więcej, w tym rolnicy i członkowie ich rodzin prowadzący indywidualne gospodarstwa rolne do wielkości 2 ha przeliczeniowych, zamierzający odejść z rolnictwa, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chełmie jako osoby bezrobotne, należące do co najmniej jednej z następujących grup: osoby powyżej 50 roku życia, osoby długotrwale bezrobotne, kobiety, osoby niepełnosprawne, osoby o niskich kwalifikacjach.

Zapraszamy, aby skorzystać z pomocy Biura Karier Żak PWSZ w Chełmie przy konsultacji wniosków. Umożliwiamy przeprowadzenie konsultacji w sposób zdalny lub stacjonarny. Piszcie do nas: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Wyzwania i problemy społeczeństwa w XXI wieku PDF Drukuj Email

Informujemy o możliwości współtworzenia recenzowanej monografii naukowej pt.: „Wyzwania i problemy społeczeństwa w XXI wieku", do której prowadzony jest nabór rozdziałów o charakterze przeglądowym i badawczym.

Społeczeństwo w XXI wieku musi się mierzyć z wieloma wyzwaniami i problemami. Szybki przepływ informacji, wzrost liczby ludności, presja dotycząca coraz intensywniejszego trybu życia, częste konflikty pomiędzy wartościami to tylko niektóre czynniki powodujące szereg zmian o charakterze technologicznym, ekonomicznym i prawnym. W środku tych wszystkich bodźców jest społeczeństwo, które odbiera i reaguje. Poznanie, zrozumienie i charakterystyka są ważne, aby możliwe było podejmowanie decyzji dotyczących całego społeczeństwa, czy też pomoc jednostkom cierpiącym z wielu chorób będących następstwem postępu. Zachęcamy do przesyłania propozycji streszczeń prac dotyczących wyzwań oraz problemów stojących przed społeczeństwem w XXI wieku.

Więcej informacji na temat naboru rozdziałów do monografii naukowej  oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie:  http://www.wydawnictwo-tygiel.pl/monografia-naukowa-pt-wyzwania-i-problemy-spoleczenstwa-w-xxi-wieku/

 
Zaproszenie na konferencję PDF Drukuj Email

Zapraszamy na szóstą edycję Konferencji Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN.
Już 24-25 listopada spotkamy się online, by dyskutować nad najważniejszymi i najbardziej palącymi kwestiami w szkolnictwie wyższym.

Konferencja nie będzie jednostronna, a interaktywna – zapewnimy wszystkim uczestnikom możliwość udziału w dyskusji.

W ramach wydarzenia czekają na Państwa dwa dni transmisji na żywo pełne debat z udziałem najbardziej prominentnych przedstawicieli środowiska akademickiego w Polsce oraz rzeczowych prezentacji najlepszych rozwiązań wspierających działalność uczelni zwłaszcza w czasie COVID.

Merytorycznie LUMEN 2020 skupi się na zagadnieniach związanych ze skutkami COVID-19, wdrażaniem Ustawy 2.0 i wyzwaniami nowej kadencji władz rektorskich. Pokażemy aktualne trendy w szkolnictwie wyższym, omówimy liczne zmiany prawne i zaprezentujemy innowacje zarządcze gotowe do zaadaptowania na uczelniach.

Łącznie program Konferencji LUMEN obejmuje aż 10 paneli z udziałem 40 praktyków zarządzania uczelniami. Każdy z paneli poświęcony jest innemu, kluczowemu tematowi związanemu z aktualną sytuacją uczelni w Polsce i na świecie. Pierwszy dzień Konferencji dotyczyć będzie zarządzania strategicznego, a drugi zarządzania operacyjnego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Konferencji i naszymi prelegentami na stronie www.lumen.edu.pl - udział jest całkowicie bezpłatny. Zapisz się już dzisiaj!

Zespół PCG Academia

 
Tech for Her - czyli seria webinarów o tym jak być kobietą w IT PDF Drukuj Email

 

O wzmacnianiu pozycji kobiet w IT wiele się mówi, ale od mówienia lepsze są czyny! IBM Client Innovation Centre organizuje właśnie pierwszą edycję serii webinarów Tech for Her. Co to jest? To seria szkoleń, porad i dyskusji skierowanych do kobiet które chcą rozpocząć swoją karierę w IT.

Dołącz do nas i wysłuchaj praktycznych informacji od specjalistów i dowiedz się jak postawić swoje pierwsze kroki w IT!

Czego dowiesz się na webinarach?
• Jak zaprezentować siebie na rozmowie kwalifikacyjnej żeby pokazać się z najlepszej strony?
• Jak zarządzać zespołem i czego trzeba się nauczyć żeby robić to dobrze?  
• Jakie kierunki są dobre na pierwsze kroki w IT?
• Jak można rozwijać się pracując w korporacji?

I wiele więcej!

Wydarzenie trwać będzie od 16 do 19 listopada br.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 32

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl