Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak
Informacja na temat stypendiów PDF Drukuj
poniedziałek, 26 września 2022 09:03

Od dnia 1 października do dnia 25 października 2022 r. rektorzy uczelni mogą składać wnioski o przyznanie stypendium dla studentów wykazujących się znaczącymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi związanymi ze studiami, lub znaczącymi osiągnięciami sportowymi.

 

Więcej…
 
ZOSTAŃ STUDENCKIM LIDEREM I POMÓŻ POKONAĆ NOWOTWORY KRWI! PDF Drukuj Email
czwartek, 22 września 2022 06:08

Zgłoś się do projektu HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS i jako Studencki Lider zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. Co na Ciebie czeka?

  • 2 dni znakomitych warsztatów w sercu stolicy, w trakcie których poznasz tajniki przeprowadzenia skutecznej akcji promocyjnej i rejestracyjnej, dowiesz się jak skutecznie zarządzać zespołem, a także poznasz studentów z całej Polski.
  • Budowanie zespołu Wolontariuszy i koordynacja działań na Twojej uczelni.
  • Pomoc chorym na nowotwory krwi - Pomóż nam zwiększyć ich szanse na życie!
  • Możliwość wygrania 6-tygodniowego, płatnego stażu w Fundacji o międzynarodowym profilu działalności.

 

Rekrutacja na Studenckich Liderów trwa tylko do 16 października. Aby się zgłosić, wystarczy kliknąć w link-> https://www.dkms.pl/kontakt/studenci-kontakt i wysłać swoje zgłoszenie.

Więcej informacji o tej inicjatywie Fundacji DKMS znajdziesz na stronie www.dkms.pl/student-aplikuj. Nie zwlekaj i dołącz od HELEPERS’ GENERATION!

 
Informacja o naborze do NOSG w Chełmie PDF Drukuj Email
piątek, 16 września 2022 06:21

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie w dalszym ciągu prowadzi nabór kandydatów do służby przygotowawczej. Do końca tego roku planuje się przyjąć do służby jeszcze 50 funkcjonariuszy. Nasze główne atuty to przede wszystkim stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Przyszli funkcjonariusze będą pełnić służbę na nowoczesnym sprzęcie oraz w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.

Dokumenty od kandydatów do służby w SG przyjmowane są w siedzibie oddziału w Chełmie, po wcześniejszym wyznaczeniu terminu i konkretnej godziny do ich złożenia. Zapisy kandydatów zainteresowanych złożeniem dokumentów odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 pod nr tel. 82-568 50 92 lub 797 337 619 lub za pomocą elektronicznego modułu, który znajduje się na stronie internetowej NOSG.

Istnieje też możliwość umówienia terminu złożenia wymaganych dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej (w treści e-maila należy podać imię i nazwisko tylko jednego kandydata oraz nr telefonu): Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Strona ze szczegółowymi informacjami:

https://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/nos/aktualnosci/47179,Zostan-funkcjonariuszem-Strazy-Granicznej.html

 

 
Rozwój, szkolenia, szansa PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 września 2022 12:16

W ramach darmowego projektu Career Boost Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium zaprasza na:

  • symulowane rozmowy rekrutacyjne
  • indywidualna symulacja rozmowy rekrutacyjnej (na podstawie nadesłanego #CV i oferty pracy) z udzieleniem informacji zwrotnej
  • dwuczęściowe, praktyczne #webinarium (2 x 4h) realizowane online w godzinach 9.00-14.00
  • mentoring - 3 spotkania indywidualne online z mentorem
  • certyfikat potwierdzający udział w projekcie dla uczestników, którzy wezmą udział we wszystkich modułach.

Więcej informacji na stronie:

https://stellavirium.org/career-boost-vi-2022

 
Sięgnij po marzenia z Moim Stypendium! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 września 2022 07:39

Marzeniem ambitnej młodzieży jest nauka w dobrym, miejskim liceum, a potem wyjazd na prestiżowe studia za granicę. Marzenia zmotywowanych studentów to prowadzenie projektów naukowych i artystycznych oraz zdobywanie wysokich osiągnięć w karierze sportowej. Liczni absolwenci marzą o lepszym starcie na rynku pracy i podnoszeniu swoich kompetencji. Odpowiedzią na te marzenia są stypendia.
Tak, stypendia!

Programy stypendialne ułatwiają spełnienie marzeń wszystkich tych grup. I my, Fundacja Dobra Sieć, prowadząca największy w Polsce portal z bazą wiedzy o programach stypendialnych MojeStypendium.pl, aktywnie pomagamy tysiącom osób w realizacji ich planów.

Na portalu MojeStypendium.pl znajdują się aktualne oferty stypendiów, konkursów i staży, po które może sięgnąć każdy, kto myśli o swoim rozwoju. Portal jest także miejscem publikacji rzetelnych artykułów o tematyce stypendialnej oraz edukacyjnej. I co najważniejsze, korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego.


Obszerna baza ofert i wiedzy o stypendiach

Portal Moje Stypendium prowadzony jest od 2009 roku przez Fundację Dobra Sieć, aktywnie działającą w obszarze wykorzystywania nowych technologii dla dobra społecznego. W bazie serwisu od początku jego istnienia zgromadzonych zostało ponad 15 000 ofert stypendiów, konkursów i staży. Na portalu regularnie publikowane są artykuły o tematyce związanej ze stypendiami i edukacją - m.in. o opodatkowaniu stypendiów czy o nauce i studiach za granicą.

Fundacja regularnie przeprowadza także szeroko zakrojone badania systemu stypendialnego
w Polsce
, których wyniki udostępnia w publikacjach (np. w raporcie “Mapa stypendiów III” z badania społecznych programów stypendialnych w Polsce z lat 2019-2020 oraz w poradniku o programach stypendialnych „Stypendia przyszłości”). Wszystkie publikacje i raporty z badań przeprowadzonych przez zespół portalu Moje Stypendium udostępniane są za darmo, w ramach misji społecznej Fundacji.

Pomoc dla organizatorów stypendialnych

Działalność Fundacji obejmuje także wsparcie organizacji w tworzeniu, udoskonalaniu i promocji programów stypendialnych. W sierpniu 2022 r. wystartowała druga odsłona cyklu „Stypendia przyszłości”, w ramach którego kontynuujemy dyskusję o najbardziej palących kwestiach związanych z prowadzeniem programów stypendialnych. W tym zakresie Fundacja współpracuje z organizatorami stypendiów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ponadto, na portalu regularnie publikowane są zestawienia grantów dla organizacji ze szczególnym uwzględnieniem grantów dla organizatorów stypendialnych oraz organizacji społecznych działających na polu edukacji i przeciwdziałania wykluczeniu.

Zapraszamy na MojeStypendium.pl – to dostępne, kompleksowe źródło informacji o stypendiach
i innych możliwościach wsparcia rozwoju!Kontakt:

Fundacja Dobra Sieć / portal MojeStypendium.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.mojestypendium.pl

***

Portal Moje Stypendium jest prowadzony przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską

Fundacją Wolności. Fundacja Dobra Sieć została założona w maju 2009 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Początki Fundacji to dwa główne programy: Moje Stypendium i E-wolontariat, które z czasem dały początek wielu innym działaniom.

Najważniejszym celem Fundacji jest rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce.

Na portalu mojestypendium.pl znajdują się:

bazy aktualnych stypendiów, konkursów i staży (ponad 15 500 informacji z Polski i zagranicy),

artykuły o stypendiach,

informacje dla organizatorów programów stypendialnych i badania dotyczące systemu stypendiów.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 46

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl