Skip to content

Doradca Biura Karier Żak

Loading...

user6

user7

PWSZ Chełm

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl
Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Biuro Karier Żak
Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie PDF Drukuj Email

Informujemy, że w dniach 15-19 lutego br. Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków o przyznanie bezrobotnemu środków na podjęcie działalności gospodarczej: http://pupchelm.pl/artykul/1354.

Zachęcamy naszych studentów i absolwentów do skorzystania ze wsparcie Biura Karier przy przygotowaniu wniosków

 
Nabór do szkół podoficerskich w 2021 r. PDF Drukuj Email

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Chełmie informuje o ogłoszeniu naboru do Szkół Podoficerskich w 2021 r. na szkolenie wojskowe zakończone egzaminem na podoficera.

Przed Wami:

  • Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych w Poznaniu - nabór do 4 czerwca br.
  • Szkoła Podoficerska Sił Powietrznych w Dęblinie - nabór do 29 października br.
  • Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej w Ustce - nabór do 5 kwietnia br.
  • Szkoła Podoficerska SONDA w Zgierzu i Toruniu - nabór do 4 czerwca br.

Więcej informacji możecie uzyskać w WKU w Chełmie, ul. Koszarowa 1b, tel. 261 161 345, 261 161 391, www.chelm.wku.wp.mil.pl.

 
Profesjonalny Kreator CV za darmo dla studentów naszej uczelni! PDF Drukuj Email

We współpracy z serwisem employear.com, chcielibyśmy zachęcić wszystkich studentów i absolwentów do zapoznania się z możliwościami Kreatora CV serwisu employear.com.

Specjalnie dla studentów naszej uczelni, przez miesiąc tworzenie, edytowanie, a także pobieranie CV i listów motywacyjnych będzie całkowicie bezpłatne. Wystarczy tylko kilka kroków, aby cieszyć się efektem swojej pracy.

Po rejestracji do serwisu należy wpisać specjalny kod LEPSZY2021, który umożliwia korzystanie z internetowego kreatora CV przez 30 dni bez żadnych opłat.

Szczegóły dotyczące tego, jak stworzyć profesjonalne CV znaleźć można pod adresem: https://www.employear.com/pl/kreator-cv

Zachęcamy do sprawdzenie możliwości Kreatora CV.

 
Inwestuj w siebie! PDF Drukuj Email

O inwestowaniu na giełdzie, cyberbezpieczeństwie i korzystaniu z informacji gospodarczej, by zbudować przewagę konkurencyjną swojej firmy…

Już niedługo będziecie mogli o tym wszystkim posłuchać i zyksać…unikatową wiedzę!

A wszystko w ramach trzeciej edycji wykładów otwartych, które Biuro Karier Żak organizuje we współpracy ze Związkiem Banków Polskich w ramach Programu Edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Napisz do nas ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , FB www.facebook.com/BKZAKPWSZ ) – przekażemy Ci instrukcję, jak uzyskać dostęp do webinarów. Każdy uczestnik otrzyma na zakończenie certyfikat! Czekamy na Ciebie!

 
Konkurs stażowy “Kierunek Bruksela” PDF Drukuj Email

Studenci z województwa lubelskiego, zainteresowani odbyciem stażu w Brukseli w Biurze Poselskim Beaty Mazurek Poseł do Parlamentu Europejskiego, mają możliwość udziału w konkursie “Kierunek Bruksela”. Aby to zrobić należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie http://beatamazurek.pl/konkurs-stazowy-kierunek-bruksela, a następnie wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. CV, list motywacyjny oraz esej nt. “Europa 2030, czyli co dalej? Przyszłość UE z punktu widzenia polskiego studenta”. Zapraszamy!

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 32

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Kapital Ludzki

www.kapitalludzki.gov.pl